Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: perfect fit (us)

Pierścień Sila Skin Ball Stretcher marki Perfect Fit jest elastyczny i wytrzymały, a przez to rozciąga jądra w bezpieczny sposób. Jego działanie jest proste. Wystarczy nałożyć pierścień na penisa, aby poczuć przyjemny zacisk. W jego wyniku doznania stają się intensywniejsze, a każdy dotyk pobudza mocniej, niż zwykle!

 

Gadżet od Perfect Fit ma wydłużyć jądra, zaciskając się wokół nich elastyczną powłoką. Dyskretna obudowa nie zdradza rzeczywistego przeznaczenia zabawki, dlatego można mieć ją zawsze przy sobie. Aplikacja pierścienia trwa kilka sekund, a po użyciu wystarczy wyczyścić go wodą z mydłem. Każda cena warta jest przyjemności, jaką oferuje pierścień Sila Skin! Zwłaszcza że można używać go do samotnych zabaw lub uniesień z partnerem.

 

Elastyczny pierścień na jądra wykonany jest z tworzywa SilaSkin, zawierającego silikon. W związku z tym zaleca się, by używać do niego jedynie lubrykantów na bazie wody oraz unikać kontaktu z lateksem. Tworzywo jest w pełni bezpieczne dla skóry - zarówno użytkownika, jak i jego partnerki. Opakowanie zawiera jeden pierścień Sila Skin Ball Stretcher w białym kolorze.

 

PARAMETRY TECHNICZNE:
Średnica - 50 mm
Materiał - SilaSkin (silikon i TPR)
Kolor - biały

 

Przeżyj niezwykłe uniesienie - kup pierścień na penisa ze Świata Doznań i odkryj nieziemską rozkosz! Nasz internetowy sklep odmieni Twój stosunek do zabawek erotycznych i sprawi, że będziesz po nie sięgał jeszcze częściej. Czytaj opinie, zdawaj własne relacje i ciesz się swobodnym seksem!

PIERSCIENIE/NAKLADKI EREKCYJNE

  • materiał: 

    SilaSkin (mieszanka silikonu i TPR)

  • średnica (w cm): 

    5