Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Titus Range (UK)

Titus Range Teardrop 50mm - to gadżet przeznaczony do użytku dla mężczyzn. Ma za zadanie stymulację prostaty, która czasem zaniedbywana podczas seksu, może dać niezapomniane rozkosze.

 

Pierścień na penisa firmy Titus Range wykonano ze stali nierdzewnej, która jest materiałem hipoalergicznym, co oznacza, nie uczula. Daje to więc gwarancje i komfort użytkowania. Aplikacja tego uroczego pierścienia w kształcie łezki jest niezwykle prosta – wystarczy nasunąć go na penisa, kierując języczek w stronę prostaty. Seks z takim gadżetem pozwala na dodatkową przyjemność mężczyzny, któremu przecież zależy na zapewnieniu rozkoszy partnerce, lecz który sam również potrzebuje dodatkowych bodźców.

 

Opinie klientów sklepu Świat Doznań mówią jednoznacznie, że Titus Range Teardrop to produkt wysokiej jakości w dobrej cenie. Należy jednak pamiętać o doborze odpowiedniego rozmiaru; ta oferta opisuje pierścień o średnicy 50 mm, istnieje jednak możliwość kupienia innych rozmiarów. Pamiętaj, że źle dobrany pierścień na penisa nie spełni swoich funkcji!

 

Parametry techniczne:

- marka: Titus Range;

- kolor: srebrny;

- materiał: stal nierdzewna;

- średnica: 50 mm;