Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Jeszcze mocniejsza erekcja i spotęgowane doznania czekają na Ciebie – kup MyStim His Ringness The Earl!

 

MyStim His Ringness The Earl to bardzo dobrze wykonany pierścień na penisa. Został stworzony z wysokiej próby stali antyalergicznej. Kolor gadżetu jest srebrny, matowy. Dlaczego metalowy pierścień na penisa to dobry wybór? Tego rodzaju zabawki stosuje się celem wzmocnienia erekcji. Dzieje się to przez mechaniczne, częściowe zatamowanie odpływu krwi z ciał jamistych prącia, co nie tylko wzmocni wspomnianą erekcję, ale wydłuży czas jej trwania! Nie bez powodu ringi erekcyjne są z powodzeniem wykorzystywane od lat. Opinie użytkowników potwierdzają, że stosowanie tego gadżetu jest świetnym urozmaiceniem w sypialni. MyStim His Ringness The Earl obejmuje nie tylko penisa, ale też jądra.

 

By zakładanie pierścienia odbywało się w sposób komfortowy, zalecamy skorzystanie z lubrykanta na bazie wody (ten rodzaj żeli nawilżających dobrze współgra ze wszystkimi gadżetami erotycznymi na rynku). W trosce o swój komfort i higienę myj pierścień na penisa MyStim His Ringness The Earl przed i po użyciu. Wystarczy do tego woda i mydło antybakteryjne. Spokojnie, stal jest nierdzewna.

 

Nasz sklep serdecznie poleca i zaprasza do zapoznania się z produktami zawartymi w ofercie, chociażby innymi wersjami (względem rozmiaru) tego pierścienia. Stawiamy na niską cenę i świetną zabawę!

 

Zaleca się stosowanie nie dłuższe, niż około pół godziny.

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny (matowy)

materiał: antyalergiczna stal chirurgiczna

średnica: 5,1 cm

waga: 260 g

PIERSCIENIE/NAKLADKI EREKCYJNE

  • materiał: 

    stal nierdzewna

  • średnica (w cm): 

    5,1