Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

MyStim His Ringness The Duke 51 mm - pierścień erekcyjny (polerowany) to z pozoru biżuteria; nie wzbudza więc skojarzeń z tym, do czego jeszcze został stworzony. A jest to w końcu dający niesamowitą rozkosz w łóżku pierścień na penisa, a więc pełnowartościowy gadżet erotyczny.

 

Obrączka na penisie może początkowo zaskakiwać - nie ma jednak ku temu powodu – ten praktyczny, a przy okazji piękny przedmiot daje przecież możliwość wydłużenia stosunku i opóźnienie wtrysku. Umieszczona na członku obrączka erekcyjna His Ringness the Duke przyjemnie ściska, blokując odpływ krwi, a więc sprawia, że Twój członek jest twardszy, jednocześnie wydłużając erekcję. Ponadto zapewnia szczytowanie intensywne jak nigdy dotąd.

 

Produkty marki MyStim charakteryzują się perfekcyjnym wykonaniem, przy użyciu antyalergicznych materiałów (w przypadku Tego pierścienia jest to stal chirurgiczna). Sklep Świat Doznań ceni te produkty i dlatego ma je dostępne w ofercie w zaskakujących niskich cenach. Warto byś kupił ten produkt i podzielił się z nami swoją opinią.

 

Parametry techniczne:

- marka: MyStim,                                                

- kolor: srebrny,

- materiał: stal chirurgiczna,

- średnica: 51 mm,

PIERSCIENIE/NAKLADKI EREKCYJNE

  • materiał: 

    stal nierdzewna

  • średnica (w cm): 

    5,1