Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: FUN FACTORY

FUN FACTORY 8ight - pierścień erekcyjny (fiolet-turkus) to ring erekcyjny z serii 8ight - LOVERINGS MENtoys. Ten erotyczny gadżet to podwójny pierścień erekcyjny zakładany na penisa. Jego budowa przypomina kształtem ósemkę. Składa się z dwóch otworów: mniejszego i większego. Oferowany zestaw to coś więcej niż sam pierścień erekcyjny, bowiem dołączony jest do niego stożek stymulujący. Ten ciekawy dodatek sprawia, że na pierwszy rzut oka "zwykły" pierścień na penisa staje się naprawdę ciekawą erotyczną zabawką. Można się o tym przekonać, czytając entuzjastyczne opinie użytkowników, którzy dokonali już zakupu i uważają, że była to świetna decyzja.

 

Jak używać pierścienia erekcyjnego marki 8ight podczas erotycznych zabaw? Wystarczy założyć akcesorium na penisa przez mniejszy lub większy otwór - w zależności od indywidualnych preferencji. Dołączony do zestawu przygotowanego przez firmę Fun Factory stożek stymulujący można umieścić w pozostałym otworze. W takiej ustawieniu podczas seksu z partnerką stożek stymulujący będzie pieścił okolice łechtaczki albo odbytu w zależności od wybranej pozycji oraz kierunku umieszczenia podwójnego pierścienia. Ta ciekawa zabawka może dostarczyć naprawdę wielu niezapomnianych doznań erotycznych w łóżku. Dzięki swoim elementom, których można używać razem bądź każdego z nich z osobna, ten jeden gadżet daje wiele różnych możliwości kreatywnego wykorzystania go do zintensyfikowania odczuć zaznawanych podczas seksu. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia użytkownika bądź użytkowników.

 

Podczas zabaw z gadżetem zalecamy użycie lubrykantu bądź żelu erotycznego, najlepiej na bazie wody. Z pewnością jeszcze umili to doznania!

 

Oferowana przez sklep Świat Doznań cena jest opłacalna na tle konkurencji. Pragniesz urozmaicić swoje życie seksualne? Nie czekaj więc i już dziś kup pierścień erekcyjny Fun Factory 8ight.

 

Parametry techniczne produktu:

Wymiary:
- rozmiar zewnętrzny: 3,2 - 8,5 cm;
- średnica otworu mniejszego: 2 cm;
- średnica otworu większego: 2.2 cm.

Materiał: silikon

PIERSCIENIE/NAKLADKI EREKCYJNE

  • materiał: 

    silikon

  • średnica (w cm): 

    2 i 2,2