Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Penis Complete - 60 kapsułek

Wielu mężczyzn, w różnym wieku, zmaga się z uciążliwymi, a także wstydliwymi problemami ze swoim własnym przyrodzeniem. Popadają oni w kompleksy, kiedy ich penis jest niewielki. Mają poczucie, że nie zaspokajają swojej partnerki, że nie jest usatysfakcjonowana seksem z nimi.

 


 

Stosunek płciowy jest ważnym aspektem związku i czasami może się on rozpaść właśnie przez tego rodzaju problemy. Posiadając niewielki członek, mężczyzna naraża się na przykre komentarze z ust płci przeciwnej, a jego pewność siebie i poczucie atrakcyjności bardzo spada. Podobne, przykre konsekwencje mogą mieć inne problemy z członkiem, czyli zbyt szybki wytrysk, a także niepełna erekcja. Oba te defekty nie pozwalają kobiecie czerpać satysfakcji z odbywanego stosunku. Mężczyzna może jednak sięgnąć po środek, który wzmocni jego członka i zakończy frustrację związaną z nieudanym życiem płciowym.

 

Penis complete to kapsułki o unikalnym składzie, których zadaniem jest wszechstronna pomoc we wszystkim wyżej opisanych problemach, jakie mogą dotknąć męskie przyrodzenie. Przypominamy, że Penis Complete to nie jest viagra bez recepty, tylko niewywołujący przykrych skutków ubocznych kompleksowy preparat oparty o naturalne składniki, skutecznie poprawiający kondycję seksualną mężczyzn.

 

Środek powstał dzięki wieloletnim badaniom nad męskimi problemami seksualnymi. Pracowało nad nim bardzo wielu naukowców, specjalizujących się w przygotowywaniu tego rodzaju preparatów. Jest to suplement, stworzony przez profesjonalistów doświadczonych w branży, w której pracują. Kup go już dzisiaj w naszym sklepie i spawdź jak niska może być cena Twojej satysfakcji.Unikalny skład, wyróżniający preparat spośród innych produktów, znajdujących się na rynku spowoduje, że męskie problemy seksualne po określonym czasie staną się przeszłością, a strapiony mężczyzna na nowo odzyska wigor i pogodę ducha.

 

Warto powiedzieć, że składniki, z jakich został stworzony produkt Penis complete są całkowicie naturalne. Każdy z nich został pieczołowicie przebadany i pełni swoje funkcje w należyty sposób.

 

Przykładowo zawarty w preparacie Tribulus terrestris - odpowiada za stymulację przysadki mózgowej, aby produkowała więcej hormonu testosteronu, który zwiększa popyt seksualny. Składnik ten powoduje również zwiększenie się objętości ciał jamistych, którymi przepływa krew. Prowadzi to do osiągnięcia większych rozmiarów penisa.
W preparacie znajduje się również ekstrakt z drzewa muira puama, które rośnie naturalnie w dalekiej Amazonii. Składnik został sprowadzony z Brazylii, ponieważ powszechnie znane są jego cudowne właściwości w problemach ze słabą erekcją i krótkim członkiem. W Penis complete znajdziemy również Panax Ginseng, nazywany inaczej żeń-szeniem koreańskim, który dostarcza wielu substancji odżywczych, stymulujących organizm do lepszej i bardziej wydajnej pracy.Sarsaparilla, roślina występująca w Ameryce Południowej wpłynie natomiast na popęd seksualny, który wzrośnie wyraźnie u Panów, którzy stracili już na niego ochotę.

 

Sposób użycia:

 

Zalecaną dzienną porcję do spożycia - 2 kapsułki - popić około 300 ml wody, najlepiej podczas posiłku.  

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W razie wystąpienia reakcji alergicznych należy przerwać kurację. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Zaloguj się
2018-02-06 12:19:22 - Duże F

polecam ten produkt. Dobry w smaku. Pokrzywy troche kujo