Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: happy rabbit (gb)

Odkryj swój nowy orgazm dzięki potrójnej stymulacji, którą osiągniesz dzięki temu profesjonalnie zaprojektowanemu wibratorowi króliczkowi o zakrzywionej końcówce. 3 potężne silniki są gotowe, aby oczarować Cię wszechogarniającą stymulacją i zapewnić Ci największy i najlepszy mieszany orgazm w życiu.


 


Dzięki temu króliczkowi osiągniesz nowe, niespotykane dotąd szczyty przyjemności, a to dzięki 3 silnym silnikom o dużej mocy, 9 intensywnym funkcjom w uszach i koralikach oraz 12 prędkościom i trybom w trzonie.


 


Ten wibrator króliczek wykonany został z najwyższej jakości, aksamitnie miękkiego, silikonu, i jest ładowany za pomocą kabla USB. Gruby, zakrzywiony trzon zapewnia mocną stymulację punktu G, podczas gdy królicze uszy i koraliki analne zaspokajają inne punkty przyjemności, i w ten sposób zapewnią Ci niesamowite mieszane orgazmy.


 


Wibrująca matryca 21 trybów wibracji z 3 różnych silników zapewnia niezrównaną stymulację najsłodszych miejsc, jednak pomimo tej mocy, Twój Happy Rabbit pozostaje na tyle cichy, że tylko Ty decydujesz kto wie o zabawie.


 


Happy Rabbit to nie tylko kumpel z sypialni, ten wodoodporny silikonowy króliczek może być także przyjacielem pod prysznic i jest równie otwarty na kąpiel w wannie w dowolnym momencie.

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

   Średnica podstawy: 5cm

   Obwód: 12,7 cm

   Długość penetracyjna: 14 cm

   Długość całkowita: 24,8 cm

   Materiał: silikon

   Happy Rabbit® Triple Curie posiada: 9 kombinacji w uszach i koralikach, 3 prędkości i 9 trybów w trzonie.

   Wodoodporny: można zanurzać

   Sterownie: wbudowany - przycisk

   Rodzaj zasilania: akumulator

 

WAŻNE: Używać tylko z lubrykantami wodnymi. Inne mogą zniszczyć zabawkę.