Wczytuję dane...

We-Vibe Bond – pierścień erekcyjny z wibracjami – jest starannie wykonanym gadżetem erotycznym, który otrzymuje wiele pozytywnych opinii od użytkowników. Poprzez drgania oraz delikatne wywieranie ucisku na prącie gadżet pomaga w dłuższym utrzymaniu erekcji oraz w osiągnięciu przyjemności. Do obsługi produktu stworzona została specjalna aplikacja na telefon, która pozwala na zdalne sterowanie urządzeniem aż w dziesięciu trybach pracy z różną intensywnością oraz natężeniem. Do kupna We-Vibe Bond zachęcają atrakcyjna cena produktu oraz liczba funkcji, jaką nakładka posiada.

 

Jak używać We-Vibe Bond – pierścienia erekcyjnego z wibracjami?

 

Wyłączony pierścień We-Vibe Bond należy nałożyć podczas erekcji, następnie umieścić go u nasady penisa oraz włączyć. Po nałożeniu nakładki można rozpocząć zdalne sterowanie urządzeniem ze smartfona poprzez uruchomienie jednego z dziesięciu trybów wibracji. Produktu można używać zarówno z prezerwatywami, jak i bez nich.

 

We-Vibe Bond wykonany został z wysokiej jakości silikonu oraz tworzywa ABS, dlatego można bezpiecznie używać go z lubrykantem na bazie wody – kup go w naszym sklepie, aby mieć pewność, że korzystasz z oryginalnego produktu. Nakładka erekcyjna zasilana jest przez dyskretny akumulator wbudowany w nasadę.

 

Niezwykłe doznania z We-Vibe Bond

 

Wibrujący pierścień erekcyjny marki We-Vibe jest znakomitym gadżetem erotycznym, który potrafi urozmaicić oraz poprawić jakość zbliżeń. Wytwarzane przez nakładkę wibracje zapewnią niezwykłe doznania oraz przyjemność zarówno mężczyźnie, jak i jego partnerce. Pierścień można kupić partnerowi jako prezent na wiele okazji, jak również spontanicznie, aby spróbować czegoś nowego.

 

Długość uniwersalnej nakładki wibrującej to 7,8 cm. Średnica pierścienia wynosi 4,8 cm. Urządzenie zasilane jest przez niewielki, wbudowany akumulator, który obsługuje 10 różnych trybów pracy. Niewielkie wymiary urządzenia są komfortowe w użyciu i nie przeszkadzają w trakcie stosunku. Staranne wykonanie, dobrej jakości materiały oraz ciekawy design sprawiają, że pierścień We-Vibe Bond jest wart swojej ceny.

 

Długość nakładki: 7,8 cm

Funkcje (ilość trybów pracy): 10, nieskończenie wiele w przypadku sterowania aplikacją

Materiał: ABS + silikon

Średnica: 4,8 cm

Zasilanie: akumulator

Wodoodporność: tak

PIERSCIENIE/NAKLADKI EREKCYJNE

 • długość nakładki (w cm): 

  7.8

 • funkcje (ilość trybów pracy): 

  10

 • materiał: 

  ABS + silikon

 • średnica (w cm): 

  4.8

 • zasilanie: 

  akumulator