Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: icicles (us)

Jeśli lubicie ze swoim partnerem zabawy BDSM, nasz sklep ma dla Was absolutny hit, którego nie może zabraknąć w Waszej sypialni. Kup szklany korek analny No. 49 marki Icicles i zobacz jakie nowe oraz nieprzewidywalne doznania możesz zaserwować sobie i swojemu partnerowi. 

Gadżety Icicles to ekskluzywne i eleganckie szklane korki analne, które są ręcznie dmuchane. Ta konkretna propozycja No. 49 to połączenie analnego korka z pejczem z rzemieniami. Jest to niespotykana dotąd funkcjonalność. Tworzywo boro-krzemowe jest stuprocentowo wytrzymałe i nie ulega zniszczeniu, dlatego zapewnia bezpieczną zabawę opartą na sex dominacji. Szkło jest jednak mimo wszystko niezwykle podniecające, z uwagi na niepewność związaną z możliwością zniszczenia się gadżetu podczas zabaw BDSM. Pejcz z rzemieniami dodatkowo może sprawiać ból i stymulować wrażliwe na dotyk miejsca. Rozwiązanie to cieszy się ogromną popularnością, o czym świadczą liczne pozytywne opinie, jakie można znaleźć w internecie. Cena być może nie należy do najniższych, ale biorąc pod uwagę wysoką jakość użytych materiałów, estetykę wykonania oraz otrzymywaną wielorakość doznań, okazuje się, że cena ta zdaje się być jednak wyjątkowo niska. 

 

Zastosowanie

Korek analny No. 49 marki Icicles może być wykorzystywany przez obie płcie. Jeśli lubicie wyjątkowo niegrzeczne zabawy, które w pełni zdominują uległego, to jest to gadżet idealnie odpowiadający na Wasze potrzeby. Produkt można stosować z wszelkiego rodzaju lubrykantami, niezależnie od ich składu, bowiem korek cechuje się wysoką odpornością chemiczną. 

 

Parametry techniczne:

Długość całkowita - 60 cm 

Długość penetracyjna - 10 cm 

Średnica - 3,8 cm 

Obwód - 11,9 cm 

Waga - 218 g

Materiał - szkło boro-krzemowe