Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: icicles (us)

Najmocniejsze doznania i wiele możliwości dzięki Icicles - No. 38 Glass Whip. Kup go już teraz!

 

Icicles - No. 38 Glass Whip to bardzo ciekawy produkt uwielbiany przez miłośników najmocniejszych doznań. Jest to bowiem jednocześnie pejcz, a także szklane dildo. Gadżet w całości prezentuje się bardzo estetycznie, a przy tym jest doceniany przez fanów praktyk BDSM.

 

Ten pejcz został wykonany z licznych pasów naturalnej skóry, których długość wynosi około pół metra. Zabawka to dobra propozycja dla odważnych, ponieważ można z jej pomocą zadawać ból, by chwilę później pieścić za sprawą szklanego dila.

 

Dildo posiada uniwersalny rozmiar. Zakończono je główką, która doskonale sprawdza się w przypadku stymulowania punktu G. Na całej długości uchwytu (poza główką) znajdują się prążki niesamowicie podrażniające wejście do pochwy. Model ten został wykonany z bezpiecznego w kontakcie z ludzkim ciałem szkła borowo-krzemowego. Materiał posiada idealnie gładką powierzchnię, a do tego jest odporny na fizyczne obrażenia, co redukuje możliwość powstania odprysków. Jako, że szkło jest materiałem obojętnym chemicznie, to można w przypadku Icicles - No. 38 Glass Whip stosować każdy rodzaj lubrykanta, nawet te silikonowe lub na bazie tłuszczu.

 

Pamiętaj o higienie, ponieważ ta jest najważniejsza podczas każdej erotycznej zabawy. Między prążkami mogą „chować się” bakterie, dlatego zawsze przed i po użyciu myj Icicles - No. 38 Glass Whip. Możesz to zrobić z pomocą mydła antybakteryjnego i bieżącej wody, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by umieścić szklane dildo w zmywarce! Gadżet jest odporny na zmiany temperatur, dlatego ciekawym pomysłem jest ogrzanie go przed użyciem.

 

Sklep Świat Doznań serdecznie poleca. Opisywana zabawka wyróżnia się na tle konkurencji precyzją wykonania, a także komfortem obsługi, za co otrzymuje dobre opinie. Jej cena jest wyjątkowo niska, dlatego już teraz kup Icicles - No. 38 Glass Whip!

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny, przezroczysty

materiał: pejcz – naturalna skóra, uchwyt/dildo – szkło boro-krzemowe

długość całkowita: 67 cm (dildo + pejcz)

długość penetracyjna: 17 cm

rozmiar 38 x 32 cm

waga: 340 g