Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: OVO (GE)

Niewielkie urządzenie o wielkich możliwościach! Sprawdź, co oferuje wyjątkowy OVO D5 - MINI VIBE!

 

Szukasz zabawki niewielkiej? Takiej, którą będziesz w stanie wszędzie ze sobą zabrać, ale nadal chcesz cieszyć się doznaniami na najwyższym poziomie? Jesteś w dobrym miejscu! OVO D5 - MINI VIBE stworzono idealnie dla Ciebie!

 

Wskaż, gdzie ma Ci być dobrze!

 

OVO D5 - MINI VIBE to wysokiej jakości gadżet wibrujący, który posiada lekko zaostrzoną końcówkę. Dzięki niej będziesz w stanie precyzyjnie stymulować te rejony Twojego ciała, które zechcesz! Nowoczesny design i pastelowy kolor będą zachęcały Cię do wspólnej zabawy. OVO D5 - MINI VIBE wyposażono w silny napęd. Będziesz mogła dostosować jego pracę do swoich potrzeb dzięki 3 trybom wibrowania i 2-stopniowej skali intensywności. Co więcej, ten mini-wibrator jest także wodoodporny, a więc zabierzesz go ze sobą do wanny lub pod prysznic bez obaw, że gadżet się zepsuje!

 

OVO D5 - MINI VIBE jest wykonany z materiału bezpiecznego dla skóry, czyli silikonu klasy medycznej bez dodatku ftalanów. Nie będziesz potrzebowała żadnych baterii, ponieważ do naładowania zabawki wystarczy Ci kabel USB dołączony do opakowania.

 

Parametry techniczne:

długość: 14,5

średnica: 2,5 cm

kolor: różowy

materiał: silikon klasy medycznej bez ftalanów

zasilanie: akumulator

ładowanie: kabel USB (zawarty w opakowaniu)

funkcje: 3 tryby wibrowania i 2-stopniowa skala intensywności

wodoodporność: pełna

 

* By uniknąć uszkodzenia urządzenia, sugeruje się użycie WYŁĄCZNIE lubrykantów na bazie wody!