Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LHX Pharma

LHX Tabletki Flamina 60 Szt to suplement diety, dedykowany wszystkim kobietom, mającym duże problemy z własnym libido.

Dzięki możliwościom zwiększenia libido, znacząco wzrasta satysfakcja z życia seksualnego. Wyjątkowość produktu polega przede wszystkim na tym, że jego skład został idealnie skomponowany do potrzeb kobiecego ciała. Tabletki Flamina zawierają w przeważającej ilości składniki naturalne, które nie tylko działają skutecznie, ale przede wszystkim są całkowicie bezpieczne w stosowaniu, co również ma ogromne znaczenie przy doborze wszelkiego rodzaju suplementu.

Składniki zawarte we Flaminie oddziałują na poziom podniecenia i pożądania, poprawiając tym samym poziom energii (między innymi poprzez eliminację uczucia zmęczenia i znużenia), co daje szanse na znacznie dłuższe i bardzie intensywne miłosne uniesienia w sypialni.

Suplement diety LHX Tabletki Flamina pozwolił kobietom na przypomnienie sobie sypialnianych doznań, o jakich większość z nich już zapomniała, bądź w swoim życiu nawet ich nie doświadczyła.

Ogromną zaletą tych tabletek, bez wątpienia jest ich kompleksowe działanie, bardzo rzadko spotykane w konkurencyjnych preparatach podwyższających libido u kobiet.

Wszystkie składniki, jakie znalazły się w suplemencie diety są najwyższej jakości, a także pochodzą z upraw, które muszą spełniać szereg niezwykle restrykcyjnych norm, gwarantując całkowitą naturalność i bezpieczeństwo.

W składzie LHX Flamina znaleźć można przede wszystkim tak cenne składniki, jak:
-buzdyganek naziemny, który od wieków znany jest ze swoich właściwości dodających energii oraz sił witalnych. Doskonale sprawdzi się jako środek wspomagający wydłużenie stosunku seksualnego. W niektórych regionach świata traktowany jest jak silny afrodyzjak;
-L-arginina jest składnikiem bardzo pozytywnie oddziałującym na cały organizm. Nie tylko wspomaga szybszy transport składników odżywczych do tkanki mięśniowej, ale również bierze czynny udział w wytwarzaniu poliamin, przyspiesza regenerację organizmu przy bardzo dużym wysiłku, stymuluję pracę nerek oraz przyspiesza gojenie się ran;
-catabua to wyciąg pozyskiwany z kory niewielkiego drzewa trichilia catigua, dość mocno spokrewnionego z drzewem koki. Składnik ten ma bardzo pozytywne oddziaływanie na całym organizm. Między innymi poprawia przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, działa przeciwzapalnie oraz bakteriobójczo, a także niweluje uczucie zmęczenia, które negatywnie odbija się na jakości pożycia intymnego.

Optymalna dawka suplementu diety to dwie tabletki, przyjęte raz dziennie, najlepiej tuż po pierwszym posiłku.

Tabletki należy obficie popić niegazowaną wodą mineralną.

Należy jednak pamiętać, że pomimo wielu zalet, tabletki LHX Flamina są suplementem, który nie może stanowić zamiennika zróżnicowanej diety oraz aktywnego trybu życia.

Środek daje najbardziej zadowalające efekty, gdy jest łączony ze zdrowym trybem życia.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie.