Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: ooh by je joue (uk)

Nakładka wibrująca nr 2 Ooh by Je Joue - koralowa to idealne rozwiązanie dla Pań, pragnących urozmaicić swoje życie łóżkowe. Jest to urządzenie stymulujące doznania za pomocą silniczka wibrującego, sprzedawanego oddzielnie, które pełni funkcję wibratora o wielu możliwościach. Posiada trzy programy wibracji oraz dwa poziomy prędkości. Nakładki można dowolnie wymieniać, w zależności od preferencji, (pasują one tylko do silniczków tej samej marki - Ooh by Je Joue). Dostępne są one w naszym sklepie. Kup je wszystkie, aby sprawdzić, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania!

 

   Zalety: 

  • Wielofunkcyjność - każda nakładka może być wymieniona i odpowiada za stymulowanie innych partii ciała - dostępne są również nakładki wibrujące na penisa oraz przedłużki dla Panów!
  • Kształt i tworzywo - jest miękka i gładka, o opływowym kształcie, idealnie dopasowuje się do ciała kobiety,
  • Dyskrecja - gadżet niezwykle cichy, niedużych rozmiarów,
  • Cena - adekwatna do jakości, pojedyncze nakładki są często tańsze od tradycyjnych wibratorów.
 

Sposób użycia: Gadżet nakładamy na silniczek marki Ooh by Je Joue i przytrzymujemy 2 sekundy w miejscu wpuklenia u dołu nakładki. Następnie wyłączamy, przytrzymując ten sam przycisk przez 2 sekundy. Jeżeli chcemy zmienić program lub prędkość wystarczy, że naciśniemy przycisk od włączania ponownie (tym razem go nie przytrzymując).

 

Zmiana nakładki: Chcąc zmienić nakładkę, należy odnaleźć dwa przyciski w postaci strzałek, znajdujące się nieco nad włącznikiem, po jego bokach w przewężeniu obecnie nałożonej nakładki i ściskać je. Silnik zacznie się wówczas wysuwać i będzie można go wyjąć. Później wybieramy nakładkę, której pragniemy użyć i zakładamy ją. Po wciśnięciu guzika powinno być widoczne żółte światełko.

 

Ładowanie: Ładowaniu podlega jedynie silniczek, który podłączamy kablem USB do gniazdka tak, jak telefon. Zapali się wtedy czerwone światełko, oznaczające rozpoczęcie ładowania.

 

Nakładki wibrujące są stworzone z myślą o kobietach, które nie lubią nudy. Jeżeli i Ty poszukujesz nowych doznań - jest to strzał w dziesiątkę! Koniecznie podziel się swoją opinią lub przejrzyj opinie wielu zadowolonych klientów.

 

Cena dotyczy: jednej, gumowej nakładki wibrującej marki Ooh by Je Joue (bez silniczka) w kolorze koralowym.