Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Niesamowita zabawka dla najbardziej wymagających – kup Mystim Tickling Truman, a nie pożałujesz!

 

Mystim Tickling Truman to czarny wibrator klasyczny, który posiada standardowy dla swojej kategorii, falliczny kształt. Produkt nie tylko wibruje, ale zapewnia elektrostymulację! Urządzenie ma charakterystyczną, zaakcentowaną główkę i delikatnie wygięty korpus, dzięki czemu gadżet świetnie sprawdza się w stymulacji punktu G. To nie wszystko, ponieważ trzon penetracyjny został stworzony z silikonu najwyższej jakości, czyli materiału hipoalergicznego i przyjemnego w dotyku. Opinie specjalistów potwierdzają, że to najlepszy materiał stosowany w produkcji zabawek erotycznych. Mystim Tickling Truman to wibrator wodoodporny, a więc możesz go użyć w wannie lub pod prysznicem.

 

Na szczególną uwagę zasługuje mocny napęd Mystim Tickling Truman, na który składają się aż dwa silniki. Prezentowany przez nasz sklep wibrator oferuje aż 8 trybów wibrowania, a także możliwość dopasowania ich poziomu intensywności w 5-stopniowej skali. Dzięki temu na pewno uda Ci się znaleźć ulubiony sposób na zabawę.

 

Najbardziej wyróżniająca tę zabawkę funkcja to elektrostymulacja. Tak! Gadżet będzie wysyłał impulsy elektryczne. Przepływający przez ciało prąd sprawia, iż mięśnie mocniej się zaciskają, co zwiększa przyjemność płynącą z penetracji. W tym zakresie Mystim Tickling Truman oferuje 5 trybów elektrostymulacji i 10 poziomów intensywności. Mimo licznych funkcji, cena wibratora klasycznego jest bardzo atrakcyjna.

 

Pamiętaj, że zabawy erotyczne wymagają dobrego nawilżenia. Kupuj lubrykanty na bazie wody, ponieważ inne mogą uszkodzić silikonową powłokę Mystim Tickling Truman. W trosce o swoją higienę myj wibrator po każdym użyciu. Wystarczy Ci do tego woda i mydło antybakteryjne.

 

Wibrator klasyczny Mystim Tickling Truman posiada wydajny akumulator litowo-jonowy, który można naładować dołączonym do opakowania kablem USB.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: silikon

długość: 27 cm

średnica: 3,5-4,3 cm

zasilanie: akumulator litowo-jonowy

ładowanie: kabel USB (w zestawie)

funkcje: elektrostymulacja*, 8 trybów wibrowania i 5 poziomów intensywności

wodoodporność: tak

 

*Elektrostymulacja:

liczba biegunów: 2

liczba programów: 5

poziomy intensywności: 10

natężenie: 0-90 mA

częstotliwość: 5-70 Hz

czas trwania impulsu: 90-140 µs

Wibrator

 • Aplikacja: 

  nie

 • Długość całkowita (w cm): 

  27

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  5

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  silikon

 • Średnica (w cm): 

  4,3

 • Zasilanie: 

  akumulator