Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: lelo (se)

Niezależnie od tego, jaki jest twój status związku, czy może właśnie rozstałaś się z partnerem, masz określone potrzeby seksualne. Ich zaspokojenie jest fundamentalną potrzebą zapewniającą odprężenie i spełnienie. Dlatego masażer intymny LELO - Alia jest rozwiązaniem skrojonym dla Twoich potrzeb.

Idealny masażer dla Twojej rozkoszy, pozwoli Ci poznać dogłębniej swoje potrzeby, co będziesz mogła wykorzystać w kontaktach intymnych ze swoim partnerem. LELO - Alia wykonany z bezpiecznego silikonu medycznego trzeba użytkować z lubrykantem na bazie wody. Takie połączenie zapewni bezpieczeństwo i sprawi, że rozkosz będzie jeszcze intensywniej odczuwana.

LELO - Alia - dla kobiet niezależnych

Twoje potrzeby uzewnętrzniają się nawet jeśli twierdzisz, że nie masz czasu na związki. Pochłaniająca Cię praca jest dla Ciebie stresująca i szukasz ujścia dla wszystkich frustracji. Potrzebujesz rozładowania nagromadzonego napięcia. Idealnym wyborem będzie LELO - Alia. Możesz zacząć od delikatnej wibracji i stopniową zwiększać natężenie. Możesz również dozować sobie wrażeń zmniejszając i zwiększając wibrację urządzenia. Ten gadżet świetnie się sprawdzi również w czasie brania kąpieli. Możesz rozpłynąć się w swoich zmysłach i dotrzeć do niezrównanych i niepoznanych wcześniej źródeł rozkoszy. Poczujesz się lepiej we własnej skórze, a to odbije się również na lepszych relacjach z otoczeniem.

LELO - Alia - dla par

Jeśli wasze życie seksualne stało się rutyną i nie jest już tak jak kiedyś, może czas sięgnąć po gadżety erotyczne. Ekskluzywny masażer LELO - Alia sprawdzi się w tej roli doskonale. Twój partner może pieścić również Twoje sutki. Przy stymulacji miejsc intymnych, używając 6 poziomów wibracji będzie bawić się z tobą w erotyczną grę, której celem będzie osiągnięcie orgazmu, jak najpóźniej i rozłożenie rozkoszy w czasie. Wystarczy odrobina inwencji z LELO - Aila i Wasze życie seksualne znów stanie się fascynującą przygodą. Także kiedy nie narzekasz na seks, możesz go urozmaicić używając masażera. Możesz się masować przy partnerze zwiększając jego podniecenie i przy okazji dając również sobie większe źródło ekstazy. Możecie również go wykorzystać w nietypowych miejscach, np. w samochodzie. Jedyne co Was ogranicza to erotyczna wyobraźnia. Zabawa z masażerem może trwać nawet 4 godziny, gdyż tak długą eksploatację wytrzymuje bateria po naładowaniu.

LELO - Alia - więcej programów, więcej przyjemności

Na rynku dostępnych jest wiele masażerów jednak LELO - Alia wyróżnia się eleganckim wyglądem. Chowany jest do pokrowca, dzięki czemu można dyskretnie schować go do szafki nocnej przy łóżku. Nie przypomina w żadnym wypadku tanich i tandetnych gadżetów niskiej jakości. Pozwalając wybrać aż 6 trybów pracy, sprawia, że każda kobieta może dostosować go do swoich potrzeb. Szwedzki gadżet erotyczny w uroczym różowym kolorze podbił już serca i zmysły wielu kobiet. Dzięki niemu mogą być szczęśliwsze i mieć bardziej udane związki. LELO - Alia da Ci dużo przyjemności i będziesz go chciała używać codziennie.

Parametry techniczne:

kolor: różowy

wymiary: 86 x 57 x 34 mm

waga: 85 g

długość użytkowa: 130 mm

zasilanie: akumulator litowo-jonowy 500 mAh 3,7 V

czas ładowania: 2 h w 5,0 V 500 mAh

czas użytkowania: do 4 godzin

interfejs: zmienny (6 programów)

tworzywa: ABS / silikon medyczny

 

Wszystkie produkty LELO objęte są roczną gwarancją producenta.