Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: lelo (se)

Gadżety erotyczne nie muszą się kojarzyć z tandetą i złym gustem. Te najlepszej jakości zostały zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach, dla których wygląd urządzenia ma równie duże znaczenie, jak jego funkcjonalność. Dlatego LELO - Alia został stworzony z najlepszej jakości materiału ABS, który nie uczula. Silikon medyczny pozwala bezpiecznie użytkować gadżety erotyczne. W każdym przypadku, także masażera, trzeba jednak pamiętać o użyciu razem z nim lubrykantu na bazie wody.

 

Doznania erotyczne we dwoje z masażerem LELO - Alia
Elegancki, czarny masażer dzięki temu, że jest wodoodporny może posłużyć do erotycznych doznać podczas kąpieli we dwoje. Woda potęguje jeszcze odczuwane podniecenie w związku z czym, erotyczna rozrywka szybko może się przenieść do alkowy. Partner stopniowo włącza kolejne przyciski, by zwiększać natężenie urządzenia i w ten sposób doprowadzić swoją partnerkę do orgazmu. Może również przerwać i skończyć poprzez odbycie stosunku. Innym razem partner może obserwować przeżywającą rozkosz partnerkę, nie uczestnicząc w użytkowaniu masażera. LELO - Alia sprawi, że doznania erotyczne będą wyjątkowe, a kobieta, która wcześniej miała problemy z libido, znów odczuje przyjemność seksu z partnerem. Wpłynie to niewątpliwie na jeszcze lepsze relacje z partnerem i ponowne odczucie potrzeby bliskości intymnej. Wystarczy odrobina wyobraźni, by partnerzy wymyślali różnorodne zabawy erotyczne z użyciem LELO - Alia.

 

LELO - Alia pomoże przy czasowej rozłące
Nagły wyjazd partnera na dłuższy czas powoduje tęsknotę nie tylko emocjonalną, ale również fizyczną. Potrzeby seksualne zostają uśpione i wkrada się frustracja. Dlatego odpowiednim rozwiązaniem w takiej sytuacji może być LELO - Alia. Dzięki masażerowi wyobrazisz sobie, że partner jest z Tobą i razem przeżywacie ekstatyczne uniesienie. Twoja wyobraźnia, w połączeniu z siłą masażera i możliwością dozowania rozkoszy na 6 poziomach, sprawi, że rozłąka stanie się nieco mniej uciążliwa przynajmniej w sferze intymnej. Odzyskasz nieco więcej radości i będziesz nieco spokojniejsza, co odczuje Twoje otoczenie.

 

LELO - Alia - także dla kobiet w związkach homoseksualnych
Kochające się kobiety również potrzebują rozmaitych gadżetów, aby ich życie intymne było pełne. Poza tradycyjnym dildo, może być to również masażer. Partnerki mogą wzajemnie masować swoje strefy erogenne i doprowadzać się do orgazmu, stosując regulowany przypływ i odpływ silnych erotycznych emocji.

 

LELO - Alia - dla kobiet, które chcą się zadowolić
Jeśli partner nie staje na wysokości zadania i trudno jest Ci osiągnąć satysfakcję seksualną, możesz sprawić sobie nowoczesny masażer. Jego dyskretny pokrowiec sprawia, że możesz schować go w półce łazienkowej lub w szafce przy łóżku. Pomoże Ci również w sytuacji, gdy odczujesz silną potrzebę uzupełnienia swoich fantazji seksualnych o gadżet, który da Ci pełny orgazm i spełnienie seksualne. Opływowy kształt sprawia, że doskonale dopasowuje się do kobiecego ciała. Z LELO - Alia znów odkryjesz swoje seksualne potrzeby.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

wymiary: 86 x 57 x 34 mm

waga: 85 g

długość użytkowa: 130 mm

zasilanie: akumulator litowo-jonowy 500 mAh 3,7 V

czas ładowania: 2 h w 5,0 V 500 mAh

czas użytkowania: do 4 godzin

interfejs: zmienny (6 programów)

tworzywa: ABS / silikon medyczny

 

Wszystkie produkty LELO objęte są roczną gwarancją producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Wibrator

 • Aplikacja: 

  nie

 • Długość całkowita (w cm): 

  8,6

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  6

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  silikon + ABS

 • Średnica (w cm): 

  5,7

 • Wodoodporność: 

  tak

 • Zasilanie: 

  akumulator