Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Marc Dorcel (FR)

Wybierz jeszcze ciekawszy seks i zaskocz swoją partnerkę nowymi doznaniami – kup MARC DORCEL Xtend Boy!

 

MARC DORCEL Xtend Boy to najwyższej jakości nakładka na penisa, które zadaniem jest przedłużenie oraz pogrubienie członka. Wykonano ją z wysokiej próby termoplastycznego elastomeru bez zawartości ftalanów, a więc materiału bezpiecznego w użyciu, a przy tym rozciągliwego. Dzięki temu ta swego rodzaju przedłużka na penisa doskonale sprawdzi się w przypadku każdego przyrodzenia. Wnętrze produktu jest wypełnione strategicznie ułożonymi wypustkami, które urozmaicają doznania podczas zabawy. Zaokrąglenie na końcu gadżetu pozwoli perfekcyjnie stymulować punkt G. MARC DORCEL Xtend Boy da więcej przyjemności zarówno użytkownikowi, jak i jego partnerce.

 

Co ciekawe, nakładka na penisa MARC DORCEL Xtend Boy posiada także specjalny otwór, przez który przekłada się mosznę. Dzięki temu erekcja będzie wzmocniona, a do tego może ulec wydłużeniu. Stosując MARC DORCEL Xtend Boy można mieć pewność, że doznania będą niesamowicie ciekawe!

 

Opinie ekspertów przypominają, by przed użyciem MARC DORCEL Xtend Boy skorzystać z żelu nawilżającego. Pamiętaj jednocześnie, by po każdej zabawie oczyścić nakładkę na penisa. Wystarczy do tego zwykła woda i mydło antybakteryjne.

 

Nasz sklep serdecznie zaprasza do zakupu. Jeżeli chcesz, znajdziesz u nas wiele innych ciekawych produktów. Zawsze czeka na Ciebie atrakcyjna cena i najwyższa jakość.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: termoplastyczny elastomer bez dodatku ftalanów

długość: 18 cm

średnica: 6,8 cm

PIERSCIENIE/NAKLADKI EREKCYJNE

  • długość nakładki (w cm): 

    18

  • materiał: 

    TPE

  • średnica (w cm): 

    6,8