Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Marc Dorcel (FR)

Czym jest wibrator dla kobiet Too Much Marc Dorcel?

 

Marc Dorcel to firma działająca w dziedzinie gadżetów erotycznych od 1979 roku, twórca wibratora dopochwowego Too Much. Too Much na tle innych wibratorów wyróżniają dwa silniczki, jeden zlokalizowany na główce i służący do podrażniania punktu G, z kolei drugi wmontowany u nasady, z myślą o jego oddziaływaniu na wejście do pochwy. Doznania podczas masturbacji wzmagają pręgi, którymi jest on pokryty na całej swojej długości. Ponadto Too Much posiada dziesięć poziomów wibracji, co sprzyja dopasowywaniu go do swoich indywidualnych potrzeb. Warta uwagi jest również niska cena!

 

Należy pamiętać, żeby podczas masturbacji wibratorem Too Much stosować wyłącznie lubrykanty wyprodukowane na bazie wody. Użycie lubrykantów silikonowych może doprowadzić do uszkodzenia struktury gadżetu, dlatego odradza się stosowanie takiego typu lubrykantu. Wykonano go z najwyższej klasy silikonu, który jest bezpieczny dla skóry. Ten produkt nie jest wodoszczelny i nie można go całkowicie zanurzyć. Wodoszczelna jest tylko jego końcówka, którą można czyścić po prostu przy użyciu wody i mydła.

 

Jest przeznaczony do używania zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn solo lub w parach. Jest lekko wygięty, zakrzywiony, przez co łatwiej się go trzyma, nie wyślizguje się z rąk. Przypomina kształtem, główką i kolorem penisa, a jego powierzchnia koloru fuksji sięga aż do czarnej nasady. Jest prosty w obsłudze, ponieważ panel kontrolny posiadana jedynie cztery przyciski: plus dla zwiększenia i minus dla zmniejszenia siły wibratora, a także przycisk wyłączenia i włączenia. Do jego niewątpliwych zalet należy z pewnością fakt, że zapewnia bezprzewodowy masaż, wpływając tym samym na komfort używania. Zasila się go czterema bateriami AAA, które należy nabyć we własnym zakresie. W zestawie produktu znajduje się wibrator Too Much Marca Dorcela oraz instrukcja obsługi. Pamiętaj! Zawsze wyciągaj z niego baterie, kiedy go nie używasz, żeby mieć pewność, że posłużą Ci na długo. Kup sobie prezent!

 

Ten produkt jest gwarancją przeżycia orgazmu. Nieprzypadkowo ma tak dobre opinie. Patrząc czysto fizjologicznie, orgazm polega na reakcji całego organizmu w warunkach maksymalnego napięcia seksualnego. Napięcie seksualne wyraża się największym ukrwieniem oraz napięciem mięśniowym, do których dochodzi po wcześniejszej stymulacji seksualnej. Podczas orgazmu dochodzi do nagłego rozładowanie napięć psychofizjologicznych, nad którym nie ma się całkowitej kontroli. Pamiętaj jednak, że ze względu na przebieg rozmaitych reakcji, zachodzących podczas trwania orgazmu, jest zapewniona duża różnorodność oraz przede wszystkim zmienność reakcji w czasie trwania jednego orgazmu, jak i podczas wielu orgazmów. Z tego powodu nie należy oczekiwać, że wibrator dla kobiet Too Much za każdym razem zadziałała tak samo. Producent twierdzi, że do orgazmu może dojść już po dwóch minutach od rozpoczęcia stymulacji. Nasz sklep poleca!

 

Parametry techniczne:

materiał: 100% silikon bez dodatku ftalanów

długość: 20 cm

średnica: 3,9 cm

programy wibracji: 10 poziomów

zasilanie: 4 baterie AAA (baterie nie są załączone do zestawu)

producent: Marc Dorcel (Francja)

Produkt testowany dermatologicznie. Posiada certyfikaty CE oraz DEEE.

Wibrator

 • Aplikacja: 

  nie

 • Długość całkowita (w cm): 

  20

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  10

 • Kolor: 

  różowy

 • Materiał: 

  silikon

 • Średnica (w cm): 

  3,9

 • Wodoodporność: 

  odporny na zachlapania

 • Zasilanie: 

  4 x bateria AAA

Zaloguj się
2020-01-14 15:57:30 - uma

Jeszcze nigdy się tak świetnie nie bawiłam sama jak z tym wibratorem - zdecydowanie godny uwagi dla początkujących i średniozaawansowanych :D