Wczytuję dane...

Lubrykanty Unimil

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pozwalające na jeszcze lepszych doznaniach w czasie zbliżeń intymnych lubrykanty Unimil, przeniosą Cię do nieznanego świata przyjemności! Zapewnij sobie doskonałe nawilżenie w czasie stosunku i wspólnie z partnerem przeżyjcie wyjątkowe uniesienie kiedy tylko chcecie! Niezależnie od tego, czy oczekujecie dodatkowego pobudzenia, nawilżenia, a może uczucia rozgrzania lubrykanty Unimil dadzą Wam dokładnie to, czego potrzebujecie w swojej sypialni! Odkryj seks na zupełnie nowym poziomie!

Opakowanie pozwalające na więcej

     Ergonomiczne opakowania oraz funkcjonalne dozowniki sprawiają, że lubrykanty Unimil sprawdzą się jako środek nawilżający w dowolnej chwili. Butelki zawierające środek nie pozwalają na przedostawanie się zanieczyszczeń do środka, przez co wykorzystywanie lubrykantów jest bezpieczne nawet poza sypialnią. W zależności od wybranego rodzaju produktu lubrykanty Unimil posiadają różne właściwości dla kochanków - preparaty na bazie wody wyjątkowo spisują się zarówno podczas tradycyjnych zbliżeń, jak i wykorzystywania gadżetów erotycznych, z kolei środki na bazie silikonu zapewniają nawet trzy razy większą wydajność opakowania, niż inne produkty. Nie pozwól, by uczucie suchości zniszczyło Wasze wyjątkowe chwile!

Przyjemność jest najważniejsza!

     Zastosowane w środkach nawilżających elementy są bezpieczne w kontakcie ze skórą i organizmem człowieka. Przygotowane lubrykanty Unimil mogą być stosowane zarówno do klasycznego seksu, jak i zabaw oralnych, czy analnych. Użytkownik ma możliwość wyboru preparatu o dowolnych dodatkowych właściwościach. Obok wyjątkowego nawilżenia lubrykanty Unimil pomagają rozgrzać skórę partnerów i dodatkowo pobudzić nastrój panujący między kochankami! Wygodne opakowania lubrykantów można przechowywać bez obaw o wydostanie się produktu na zewnątrz. Preparat jest łatwy do usunięcia, nie pozostawia uciążliwych plam i znika z powierzchni skóry lub tkanin już po krótkim kontakcie z wodą. Walcz z suchością pochwy lub urozmaicaj swoje życie intymne razem z lubrykantami Unimil o unikatowych właściwościach!