Wczytuję dane...

Lubrykanty Tenga

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Lubrykanty Tenga, to komfort użytkowania, bezpieczeństwo i szereg możliwości. Japońska marka wypuszczając na rynek specjalistyczny lubrykant dedykowany dla mężczyzn podbiła serca wszystkich panów. Żel jest prosty w aplikacji, ma idealną konsystencję i można go wykorzystywać zarówno do miejsc intymnych jak i do różnego typu zabawek erotycznych.

 

Wszystkie produkty sygnowane tą marką charakteryzują się ciekawymi, modnymi i designerskimi opakowaniami. Lubrykanty mają sporą pojemność, zapakowane są w eleganckie tubki i zawsze można je mieć pod ręką. Sprawdzą się w podróży służbowej, na wakacjach oraz w wielu innych sytuacjach. Dyskretne opakowanie umożliwia przechowywanie produktu na przykład w szafce nocnej.

 

Producent skoncentrował się przede wszystkim na stworzeniu wysokiej jakości środka, który będzie bezpieczny dla skóry. 

 

W ich składzie można znaleźć wiele naturalnych składników, które zapewniają niepowtarzalne doznania i niwelują dyskomfort związany z suchością miejsc intymnych. Na wyróżnienie zasługuje jedwabista konsystencja, która nie lepi się do skóry. Preparat jest bardzo wydajny, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych.

 

Lubrykanty Tenga, to nie tylko typowo męska wersja. Na rynku dostępne są także środki dedykowane dla Pań. Kobiety, które borykają się z suchością miejsc intymnych używając preparatów tej marki w końcu będą mogły poczuć komfort i pełne zadowolenie ze zbliżenia. Lubrykant zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia, jest łagodny i całkowicie bezpieczny.

 

Warto przypomnieć, że pary, które poszukują nowych wrażeń w sypialni z powodzeniem mogą korzystać z preparatów sygnowanych logo tego producenta. Środki oferują spore możliwości, dodają pikanterii i zapewniają ten sam komfort kobietom oraz mężczyznom.

 

Producent zapewnia, że stosowanie jego lubrykantów wraz z akcesoriami erotycznymi tej samej marki, to klucz do sukcesu i mnogość erotycznych doznań.