Wczytuję dane...

Lubrykanty Shunga

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Świetnym rozwiązaniem dla osób rozpoczynających przygodę z seksem, a także tych, które pragną eksperymentować w łóżku są lubrykanty Shunga na bazie wody, która wyjątkowo delikatnie traktuję skórę i zapobiega ewentualnym podrażnieniom w okolicach intymnych, takich jak pochwa czy odbyt. Produkty te są wyjątkowe, ponieważ bardzo dobrze współgrają z ciałem zarówno kobiet jak i mężczyzn i poza tym, że prowadzą do utrzymania poślizgu to potęgują doznania seksualne, które są efektem bezpiecznego i bezbolesnego stosunku płciowego lub masturbacji przy pomocy różnych zabawek erotycznych. 

 

Kobiety, które szczególnie boją się inicjacji seksualnej bądź stosunku analnego, powinny sięgnąć po lubrykanty Shunga, które w bardzo prosty sposób pomogą im rozluźnić się i osiągnąć satysfakcję seksualną, jaką jest orgazm. Produkty bardzo szybko nawilżą skórę i ochronią ją przed ewentualnymi podrażnieniami. Dodatkowo pogłębią doznania obu stron, ponieważ zapobiegną dyskomfortowym, niechcianym i bolesnym sytuacjom. Lubrykanty Shunga cechują się wysoką naturalnością oraz całkowitym bezpieczeństwem w użytkowaniu, co sugeruje posiadanie przez nie certyfikatu bezpieczeństwa CE. 

 

Ciekawym rozwiązaniem tych lubrykantów jest fakt, że można je spożywać i stosować podczas seksu oralnego. Niektóre z nich posiadają smaki: wiśniowy, truskawkowy oraz owoców egzotycznych. Doznania seksualne dzięki lubrykantom Shunga potęgują się kilkukrotnie i mają wpływ nie tylko na zmysł dotyku, ale także zmysł smaku. 

 

Żele intymne są idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią eksperymentować w łóżku, ale także dużą uwagę przykuwają do zachowania bezpieczeństwa w trakcie stosunku seksualnego i zapewnienia sobie pełnego komfortu. Gdy człowiek jest pewny, że nic nie zagraża jego zdrowiu, może się bardziej rozluźnić i przygotować do stymulacji seksualnej, która w niesamowity sposób przeniesie go do świata doskonałych, seksualnych doznań. Lubrykanty Shunga są doskonałe, ponieważ poza naturalnym i bezpiecznym dla skóry składem, są bardzo łatwe w użyciu.