Wczytuję dane...

Lubrykanty Quality Sex Lab

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Lubrykant Quality Sex Lab to żel intymny, który ma wpłynąć na poślizg zarówno na obszarze pochwy jak i odbytu. Produkt jest idealny dla kobiet i mężczyzn, a dodatkowo jest całkowicie bezpieczny. Oparty jest na bazie wody, a dzięki temu nie pozostawia żadnych, trudnych do zmycia, tłustych śladów i jest bardzo łatwy w spłukaniu. Zapach lubrykantów Quality Sex Lab jest wyjątkowo przyjemny i może być świetnym rozwiązaniem w połączeniu z prezerwatywami. Można go wykorzystywać zarówno do masturbacji, stosunku seksualnego, zabaw erotycznych z wykorzystaniem sprzętu potęgującego doznania, w towarzystwie prezerwatyw, a także jako świetny żel do nawilżenia ciała. Produkt jest wyjątkowo wydajny i wystarczy na bardzo długo, a dodatkowo jest stosunkowo niedrogi i mogą sobie na niego pozwolić niemal wszyscy, którzy chcą rozpocząć lub pogłębić przygodę z seksem zarówno analnym, jak i klasycznym.

 

Lubrykanty Quality Sex Lab są wyjątkowo delikatne, stworzone na bazie wody, nieuczulające oraz kojące i odpowiednie nawet dla skóry wyjątkowo wrażliwej. Mogą być stosowane przez każdą osobę, ponieważ cechują się uniwersalnością i doskonale dopasowanym składem do wielu czynników.

 

Ponadto, lubrykant Quality Sex Lab  jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które mają problem z częstymi podrażnieniami w okolicach intymnych oraz z suchością pochwy. Produkt ten świetnie nawilża skórę oraz przygotowuje do stosunku. Osoba go stosująca wyczuwa wyjątkowe rozluźnienie oraz utrzymywanie wilgotności w miejscach intymnych, a dzięki temu podchodzi do seksu bez obaw, że dojdzie do bolesnych, niekomfortowych sytuacji. 

 

Lubrykanty Quality Sex Lab są przyjazne dla skóry każdej młodej osoby rozpoczynającej dopiero przygodę z seksem i mogą sprawić, że będzie to dla niej wyjątkowo przyjemne doznanie, ponieważ przygotują ją w sposób dokładny i bardzo satysfakcjonujący obie strony. Warto zaopatrzyć się w taki produkt, aby uniknąć podrażnień i nieprzyjemnych wspomnień związanych z bólem i dyskomfortem w trakcie pierwszego, inicjacyjnego stosunku.