Wczytuję dane...

Lubrykanty Medica-group

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Lubrykanty Medica- Group to preparaty nawilżające, które działają kojąco na miejsca intymne oraz poprawiają doznania seksualne w trakcie stymulacji. Są dostępne w dwóch konfiguracjach:

•   super doznania;

•   delikatne rozluźnienie.

 

Jest to produkt idealny dla osób, które rozpoczynają przygodę z seksem lub chcą poprawić swoje możliwości seksualne. Przede wszystkim lubrykanty Medica- Group to żele, które mają zadbać o powstanie poślizgu w miejscach intymnych. Są stworzone na bazie wody, a więc nie będą pozostawiać tłustych plam, a dodatkowo w żaden sposób nie podrażnią nawet najbardziej wrażliwej skóry. Mogą być idealne zarówno dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z seksem analnym, ale także dla tych, które wolą klasyczny stosunek.

 

Ponadto mogą być stosowane przez kobiety, jak i przez mężczyzn, a dzięki swojej uniwersalności sprawiają, że obie strony odczuwają jednakową przyjemność z seksu. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które mają problem z osiągnięciem orgazmu w okolicach odbytu i często czują dyskomfort podczas seksu analnego.

 Preparat, a raczej jego wyjątkowo delikatny skład sprawia, że stosunek z jego wykorzystaniem jest bardzo komfortowy i satysfakcjonujący.

 

 Lubrykanty Medica- Group mają za zadanie pobudzić i pogłębić zmysły osób go stosujących i sprawić, że przestaną się one bać eksperymentowania w łóżku, a również poza nim. Osoby stosujące lubrykanty Medica- Group cieszą się niesamowitym komfortem w trakcie seksu, ponieważ nie są narażone na żadne podrażnienia oraz dużo silniej odczuwają doznania w trakcie stosunku seksualnego zarówno klasycznego, jak i analnego.

 

Ponadto jest to świetne rozwiązanie dla par, które mają problem z przeżywaniem rozkoszy w trakcie seksu, są bardzo spięte i ciężko jest im osiągnąć orgazm. Dzięki lubrykantom Medica- Group dużo łatwiej i sprawniej osiągną satysfakcję seksualną, a stosunek okaże się dla nich wyjątkowo przyjemną chwilą, której będą pragnąć coraz częściej. Produkty mają na celu właśnie poprawiać jakość stymulacji seksualnej oraz łagodzić ewentualny ból.