Wczytuję dane...

Lubrykanty FUN FACTORY

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Są takie sytuacje między kobietą a mężczyzną, podczas których najistotniejszy jest maksymalny komfort. Iść za nim powinna też niezapomniana rozkosz i niczym niezakłócona przyjemność z chwil we dwoje. Pomogą to nam osiągnąć na pewno lubrykanty FUN FACTORY.

 

Ta znana, niemiecka marka wie, co robi. Produkuje lubrykanty, które umilą intymne chwile sprawiając, że będą jeszcze ciekawsze i bardziej zaspokajające nasze potrzeby. W tym celu opracowała preparaty, które znakomicie sprawdzają się, kiedy są nałożone na ciało, jak też są idealne do nakładania na różnego rodzaju zabawki erotyczne.

 

Ich formuła gwarantuje, że skóra będzie niesamowicie śliska i cudownie, jedwabiście gładka, tak aby najmniejszy dotyk był wyjątkowym doznaniem. Zapewniają zmniejszone tarcie, co sprawia, że każdy stosunek będzie jeszcze bardziej zmysłowym. Można stosować je już przy grze wstępnej. Znakomicie nadają się do wykonywania relaksującego masażu erotycznego całego ciała. Lubrykanty FUN FACTORY to produkty niezwykle wydajne, które starczają na wiele upojnych nocy. Ich skoncentrowana formuła nie wymaga aplikacji dużej ilości substancji. Ich skład natomiast zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania, gdyż nie zawierają szkodliwych czy toksycznych czynników. Są to artykuły, których potencjał na pewno wykorzysta niejedna pomysłowa para. Ich właściwości poślizgowe szybko zostaną dostrzeżone przez ceniących sobie erotyczne przeżycia mężczyzn i kobiety.

 

Oferta FUN FACTORY przewiduje także lubrykanty, których skład jest oparty na bazie wody. Powoduje to, że mogą one być stosowane z tak lubianymi zabawkami erotycznymi, a nawet prezerwatywami, gdyż nie uszkodzą ich. Oprócz tego, producent ten umożliwia wygodna aplikację swoich specyfików, które zostały zamknięte w praktycznych opakowaniach z dozownikiem. Dyspenser z pompką sprawi, że lubrykant nigdy się nie wyleje. Formuła tych preparatów zakłada również bezwonność, jak też jest gwarancją tego, że nie pozostawiają one plam ani innych śladów na tkaninach czy skórze.