Wczytuję dane...

Lubrykanty Durex

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Durex oferuje szeroką gamę produktów w postaci lubrykantów, w tym żeli do masażu. Każdy z żeli marki Durex posiada certyfikat świadczący, że lubrykanty Durex to wyroby medyczne wskazane w suchości pochwy oraz przy dyskomforcie podczas współżycia. 

 

Lubrykanty Durex podzielić można na cztery kategorie:

•   intymna bliskość,

•   dłuższa przyjemność i intensywność,

•   radość i zabawa, 

•   podstawowa ochrona.

 

Dla pogłębienia intymności, producent przygotował żel Durex Real Feel, dzięki któremu doznania będą naturalne, poprzez jedwabistą konsystencje żelu. Durex Play 2 w 1 to jednocześnie żel do masażu i nawilżający żel intymny. Do wyboru jest lubrykant: z aloesem znanym z właściwości łagodzących, z guaraną dodatkowo pobudzającą zmysły, dzięki zawartej kofeinie, oraz przyjemnie i kusicielsko pachnącym kwiatem ylang ylang. 

 

Dla dłuższej przyjemności i intensywności Durex przygotował: Durex Intense żel, oraz Durex Play Perfect Glide. Lubrykanty Durex z serii Intense działają stymulująco na kobiety poprzez zapewnienie różnych doznań: od mrowienia, po chłodzenie, do rozgrzewania, dzięki czemu wspomagają i potęgują osiągnięcie orgazmu. Durex Play Perfect Glide to trzykrotnie przedłużający stosunek żel intymny na bazie wody.

 

Czystą radość i zabawę gwarantują lubrykanty Durex z serii Durex Play Słodka Truskawka, oraz Soczysta Wiśnia. Dzięki ciekawym smakom i zapachom gwarantują przyjemną zabawę. Durex Play Potęgujący doznania to żel wzbogacony o dawanie odczucia wzmożonego, ale subtelnego ciepła w miejscu aplikacji. Durex Play Uwalniający Dreszczyk Emocji to pozycja dla par, która oczekuje dodatkowych atrakcji w postaci chłodzenia, rozgrzewania, oraz mrowienia. 

 

Lubrykanty Durex to także klasyczne żele: Durex Play Nawilżający, oraz Durex Natural Żel. Pierwszy żel intymny stworzony na bazie wody jest bezzapachowy, nie jest tłusty i nie klei się. Drugi produkt został stworzony ze składników pochodzenia naturalnego, jest wzbogacony o prebiotyki i probiotyki, dzięki czemu zapobiega infekcjom intymnym. 

 

Lubrykanty Durex to mnóstwo zabawy, wrażeń, oraz bezpieczeństwa dla par chcących wprowadzić do swojego życia seksualnego nutę ubarwienia. Dzięki temu, że w większości stworzone są na bazie wody, świetnie współgrają z prezerwatywami oraz wibratorami i innymi stymulatorami.