Wczytuję dane...

Lubrykanty Bijoux Indiscrets

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Lubrykanty Bijoux Indiscrets to produkty najwyższej jakości, które sprawią, że już nigdy nie sięgniesz po inny żel intymny. Ich główną zaletą jest to, że oprócz oczywistej funkcji, świetnie sprawdzają się również w roli olejku do masażu. Dlatego nie tylko ułatwią zbliżenie i zwiększą płynącą z niego przyjemność, ale również mogą odegrać ważną rolę podczas gry wstępnej. Rozbudzają zmysły i sprawiają, że doznania są niezapomniane. Dzięki tym wszechstronnym produktom twoje życie intymne zmieni się nie do poznania. Te wydajne produkty wysokiej jakości to coś, czego nie może zabraknąć w twojej sypialni. Zaskoczy cię, jak często będziesz po nie sięgać!

 

Marka Bijoux Indiscrets jest liderem w kategorii żelów intymnych, biżuterii erotycznej i gadżetów, a jej cechą rozpoznawczą jest ogromna wszechstronność i wysoka jakość. Dzięki tym akcesoriom twoje życie intymne stanie się zmysłowe, a ty wreszcie spełnisz swoje najskrytsze marzenia. Wszystkie lubrykanty tego producenta doskonale nawilżają i sprawiają, że odczuwana przyjemność jest dużo intensywniejsza. To czyni je idealnym produktem do wykorzystania zarówno podczas tradycyjnych zabaw w sypialni, jak i igraszek z użyciem gadżetów erotycznych. Aby uzyskać pełny efekt nawilżenia, potrzebujesz jedynie niewielkiej ilości żelu, co czyni go bardzo ekonomicznym i wydajnym.

 

Żele intymne Bijoux Indiscrets doskonale pielęgnują skórę i pozostawiają ją nawilżoną przez cały wieczór. Zawarte w nich naturalne składniki nie podrażniają sfer intymnych, dzięki czemu możesz stosować je bez obaw podczas każdego rodzaju zabaw. Po produkty nie powinny sięgać jednak osoby uczulone na silikon lub inny składnik żelu. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej zaleca się jak najszybciej zaprzestać stosowania żelu.

 

Wszystkie lubrykanty od Bijoux Indiscrets nie zawierają parabenbów ani olejków mineralnych.

 

Uwaga: żele intymne na bazie silikonu nie powinny być łączone z akcesoriami erotycznymi wykonanymi z silikonu medycznego. Może to doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia powierzchni gadżetów.