Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: lovense (us)

 

 

Połączenie

Ambi to wibrator, który może być sterowany zdalnie, zarówno z krótkiego, jak i dalekiego dystansu. Sterowanie odbywa się za pomocą specjalnej, dedykowanej aplikacji mobilnej. Możesz sterować swoją zabawką sama, lub oddać kontrolę nad nią drugiej osobie, bez względu na dzielący Was dystans. Jest to możliwe dzięki dostępowi do internetu oraz usłudze bluetooth. Aplikacja jest dostępna w języku polskim, a jej obsługa jest intuicyjnie prosta. Dzięki niej możesz tworzyć swoje własne wzory wibracji, nagrywać je i odtwarzać zawsze wtedy, gdy masz na to ochotę.

 

Bezpieczeństwo stosowania

Pamiętaj, aby każdorazowo przed i po użyciu zabawki erotycznej dokładnie ją zdezynfekować. W celu zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa użytkowania zabawki, rekomendujemy pokrycie jej powierzchni niewielką ilością lubrykantu na bazie wody. Ze względu na użycie silikonu w produkcji gadżetu, nie należy stosować lubrykantów o innej bazie niż woda, gdyż mogą one doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia zabawki.

 

Dzięki Lovense możecie doświadczyć niesamowitych wrażeń, które dotychczas były zarezerwowane wyłącznie dla właścicieli bardzo drogich zabawek erotycznych. Lovense sprawia, że seks na odległość nie jest już ograniczeniem, ale zupełnie nowym, fascynującym przeżyciem.

 

Parametry techniczne:
kolor: różowy
materiał: silikon klasy medycznej bez dodatku ftalanów, parabenów i lateksu
wymiary: długość 8,6cm, szerokość trzonu 2,6cm, długość elementu masującego 5,8cm
wodoodporność: tak
zasilanie: akumulator
ładowanie: kabel USB (w zestawie)
funkcje: 3 tryby stałe, możliwość zaprogramowania 10 trybów własnych
aplikacja kompatybilna: iPhone/iPad Air/iPad Mini/iPod Touch iOS 9.0 i kolejne, Android 4.3 i kolejne (z Bluetooth 4.0), Mac (z Bluetooth 4.0), Windows PC (do połączenia potrzebny jest adapter USB Bluetooth Lovense)