Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: FUN FACTORY

Fun Factory SHAREVIBE – dildo z wibracjami dla par (cielisty)

 

Fun Factory SHAREVIBE – dildo z wibracjami dla par to zabawka dla najbardziej odważnych użytkowników, ceniących sobie intensywne doznania.

 

Zabawka ta została wykonana z wysokiej silikonu klasy medycznej, przez co przystosowuje się idealnie do temperatury ciała. Daje to wrażenie cielesności.

 

Dzięki swojemu unikalnemu kształtowi dwóch kochanków może cieszyć się penetracją jednocześnie. Wibracje Fun Factory SHAREVIBE mogą trwać do 90 minut przy pełnej prędkości. SHAREVIBE jest zaprojektowany pod kątem wydajności, a niesamowita siła naboju wibrującego świadczy o tym, że FUN FACTORY zawsze skupia się na funkcjonalności.

 

Dla osób ciekawych, jak to działa: mniejsza, bardziej zakrzywiona część jest zaprojektowana tak, aby można ją było wkładać i utrzymywać wewnątrz pochwy. Po włożeniu tej części, dłuższy i cieńszy trzonek powinien wystawać spomiędzy nóg. Następnie można użyć go do penetrowania swojego partnera. Obaj partnerzy mogą rozkoszować się intensywnymi wibracjami i trzema różnymi ustawieniami wibracji do wyboru. Z pewnością znajdziecie poziom wibracji, który oboje pokochacie. ShareVibe doskonale nadaje się do zabawy dopochwowej lub analnej, dzięki czemu jest bardzo wszechstronny!

 

Fun Factory SHAREVIBE – dildo z wibracjami dla par jest również niezwykle łatwy do czyszczenia. Można użyć łagodnego mydła z ciepłą wodą. Zabawka również szybko wysycha.

 

Nabój wibrujący jest ładowany przez USB i idealnie pasuje do otworu u podstawy zabawki, zatapiając się w nią. Jeśli użytkownik nie ma ochoty na wibracje, może wyjąć nabój z urządzenia.

 

Pielęgnacja produktu:

Wykonany w 100% z silikonu Fun Factory SHAREVIBE – dildo z wibracjami dla par jest antyalergiczne, nieporowate (dzięki czemu nie wchłania niczego), łatwy w czyszczeniu, dobrze przewodzi wibracje. Jego wysokiej jakości konstrukcja zapewnia niewielkie zużycie energii i długą żywotność.

 

Dane techniczne urządzenia:

Długość: 10 cm

Średnica: 3,8 cm

Kolor: cielisty

Tryby pracy: nabój wibracyjny wyposażony w 3 tryby masażu regulowane w 2-stopniowej skali prędkości

Materiał wykonania: 100% silikonu medycznego

Zasilanie: ładowanie USB

Wodoodporność

 

*Aby uniknąć uszkodzenia, zaleca się używanie WYŁĄCZNIE lubrykantów na bazie wody. Nasz sklep oferuje bogatą gamę lubrykantów, a ich cena jest bardzo atrakcyjna. Kup i nie czekaj.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.