Wczytuję dane...
Kod producenta: 24406
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: FUN FACTORY

Bardzo ciekawa zabawka, która pozwoli Ci odczuwać i dawać przyjemność jednocześnie! Kup FUN FACTORY Share!

 

FUN FACTORY Share to profesjonalne dildo dla par, które nieprzypadkowo zdobywa świetne opinie wśród parterów, którzy lubią zamieniać się rolami. Kształt zabawki jest tak wyprofilowany, by kobieta mogła ją umieścić w pochwie i jednocześnie penetrować partnera/partnerkę. To rozwiązanie nie tylko wygodne, ale przede wszystkim przyjemne! Dildo FUN FACTORY Share posiada ciekawy design, ponieważ dłuższy trzon jest delikatnie wygięty i posiada charakterystyczną główkę, co pozwala skutecznie stymulować punkt G! Krótsza część także została w ten sposób zaprojektowana! Specjaliści podkreślają także, że dildo dla par FUN FACTORY Share zostało pokryte silikonem medycznym bez dodatku ftalanów. Jest to tworzywo hipoalergiczne i wyróżniające się przyjemną w dotyku fakturą.

 

To dildo jest rozwiązaniem dla wszystkich homoseksualnych par kobiet, sprawdzi się też w heteroseksualnych związkach nastawionych na eksperymenty. Jednocześnie wyróżnia je atrakcyjna jak za tę jakość cena.

 

Nasz sklep pragnie przypomnieć, że zabawa będzie jeszcze lepsza, jeśli zaopatrzysz się w lubrykant. Pamiętaj jednak, by korzystać wyłącznie z preparatów na bazie wody, ponieważ inne mogą zniszczyć dildo dla par FUN FACTORY Share. W trosce o swój komfort i bezpieczeństwo myj zabawkę przed i po użyciu. Wystarczy Ci mydło i woda.

 

Parametry techniczne:

kolor: fioletowy

materiał: silikon medyczny bez ftalanów

długość całkowita: 26 cm

długość dla strony pasywnej: 16 cm

długość dla strony aktywnej: 10 cm

średnica dla str. pasywnej: 3,5 cm

średnica dla str. aktywnej: 3,8 cm

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  26

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  brak

 • Kolor: 

  fioletowy

 • Materiał: 

  silikon

 • Średnica (w cm): 

  3,5 / 3,8