Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: FUN FACTORY

Niepozorna zabawka, która zapewni Ci wielką rozkosz! Kup FUN FACTORY Bouncer i przekonaj się sama!

 

FUN FACTORY Bouncer to profesjonalne, giętkie dildo, które zdobywa świetne opinie na całym świecie. Ma nietuzinkowy kształt, ponieważ nie przypomina designem męskiego członka, a wygląda, jakby zostało stworzone z trzech owalnych figur. Dzięki temu doznania płynące z penetracji będą jeszcze ciekawsze! Co ciekawe, w swoim wnętrzu FUN FACTORY Bouncer posiada ciężarki, które będą na Twój ruch odpowiadały ruchem, dając wrażenie delikatnych wibracji i nacisku, co na pewno pozwoli Ci dojść szybciej! To nie wszystko, ponieważ dildo FUN FACTORY Bouncer zostało pokryte najlepszym na rynku materiałem, czyli silikonem medycznym bez dodatku ftalanów o hipoalergicznych właściwościach i gładkiej fakturze. Cena zabawki jest adekwatna do jej jakości.

 

Opisywany tutaj FUN FACTORY Bouncer posiada nie tylko ciekawy kształt, ale zaskakuje mnogością zastosowań! Przede wszystkim szeroka podstawa umożliwia wykorzystanie zabawki w uprzęży typu strap-on. Dzięki temu na pewno będziesz w stanie urozmaicić chwile z drugą połówką. Owa podstawa posiada też przyssawkę, która pozwoli Ci przymocować gadżet do ściany pod prysznicem, krzesła, stołu itd.

 

Nasz sklep pragnie przypomnieć, by korzystać wyłącznie z wodnych lubrykantów. Inne mogą trwale uszkodzić powłokę FUN FACTORY Bouncer. Po każdej zabawie myj dildo za pomocą zwykłego mydła antybakteryjnego i wody.

 

Parametry techniczne:

kolor: czerwony

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

długość: 18 cm

średnica: 3,8 – 4 cm

waga: 273 g

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  18

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  brak

 • Kolor: 

  czerwony

 • Materiał: 

  silikon

 • Średnica (w cm): 

  4