Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: FUN FACTORY

Ognista zabawa czeka na Ciebie, dlatego już teraz zaopatrz się w FUN FACTORY – Boss! Kup sobie prezent!

 

FUN FACTORY – Boss to czarny, profesjonalnie wykonany gadżet, który cieszy się popularnością na całym świecie. Opinie użytkowniczek często podkreślają fakt, że jego kształt jest zbliżony do penisa, o czym świadczą znajdujące się na trzonie penetracyjnym prążki imitujące żyłki. Dochodzi do tego charakterystyczna główka, która zwiększa przyjemność ze stymulacji punktu G. To nie wszystko, ponieważ to grube dildo zostało wykonane z najlepszego na rynku materiału. Chodzi o silikon medyczny bez dodatku ftalanów. Wyróżnia się on miłą dla skóry fakturą i hipoalergicznymi właściwościami, dlatego korzystanie z FUN FACTORY – Boss jest nie tylko przyjemne, ale też bezpieczne. Przy tym wszystkim cena tego dildo jest zaskakująco niska.

 

Proponowany przez nasz sklep gadżet posiada w podstawie przyssawkę! Dzięki temu możesz przymocować dildo FUN FACTORY – Boss do krzesła, ściany pod prysznicem itd. Sprawia to, że otwierają się przed Tobą nowe możliwości na zabawę. To nie wszystko, ponieważ wspomniana podstawa prezentowanej zabawki jest szeroka, dlatego można ją umieścić w uprzęży typu strap-on.

 

Przypominamy, że jeszcze lepsza zabawa czeka na Ciebie, jeśli kupisz sobie żel nawilżający. Wybieraj tylko lubrykanty na bazie wody, ponieważ inne mogą trwale uszkodzić powłokę FUN FACTORY – Boss. Po każdym użyciu umyj dildo za pomocą wody i mydła antybakteryjnego.

 

Parametry techniczne:

materiał: silikon medyczny bez ftalanów

kolor: czarny

długość: 17 cm

średnica: 4,4 cm

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  17

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  brak

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  silikon

 • Średnica (w cm): 

  4,4