Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: joydivision (ge)

EROpharm TauriX Special - maść dla mężczyzn 40 ml to produkt przeznaczony wyłącznie do pielęgnacji wrażliwych, męskich okolic intymnych.

Tauryna będąca podstawą, starannie opracowanego składu maści jest gwarancją zwiększenia przepływu krwi do penisa oraz dodania mu sił witalnych, co dla mężczyzny stanowi pewnik dobrego samopoczucia.

Nie od dziś wiadomo, że szybszy transport krwi w rejonie miejsc intymnych (dotyczy to zarówno mężczyzn jak i kobiet) to gwarancja lepszej kondycji seksualnej, co z kolei bardzo pozytywnie wpływa na jakość pożycia intymnego.W przypadku mężczyzn doskonały transport kwi wspiera znacząco nie tylko siłę, ale również i czas trwania erekcji, co pozwala na wydłużenie i kontrolę długości seksualnego stosunku.

EROpharm TauriX Special - maść dla mężczyzn 40 ml to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych Panów, cierpiących na brak erekcji, a którym zależy na znaczącej poprawie jakości swojego (a przy tym również partnerki) jakości życia seksualnego. Kup natychmiast tę doskonałą maść, dostepną w naszym sklepie w okazyjnej cenie.

Poza wspomnianą już solidną dawką tauryny, na skuteczność maści EROpharm TauriX Special wpływa również obecność odpowiednich proporcji składników, takich jak ekstrakt z drzewa potencji czy żeń szenia. Maść została stworzona przede wszystkim po to, by:
- znacząco zwiększyć przepływ krwi zarówno do penisa jak i jąder,
- regulować w bezpieczny sposób tlenową gospodarkę,
- poprawiać cyrkulację krwi w organizmie,
- znacząco wydłużyć erekcję, co pozwoli na odbywanie znacznie dłuższych i bardziej satysfakcjonujących stosunków seksualnych (skorzystają na tym oboje partnerzy),
- pozwolić mężczyznom na uzyskanie znacznie silniejszej erekcji, co również nie pozostanie obojętne na osiąganą ze zbliżenia przyjemność,
- maść działała na męskie okolice intymne w zauważalny sposób

- EROpharm TauriX Special to także doskonałe rozwiązanie na problemy z erekcją po 50.

 

Użytkowanie maści EROpharm TauriX Special jest niezwykle proste.
Wystarczy stosunkowo niewielką ilość kremu (produkt sprzedawany jest w wygodnych tubkach, pozwalających na jego odpowiednie dozowanie) nanieść zarówno na penisa jak i jądra, po czym dokładnie wsmarować. Warto czynność tę wykonać na około 10 minut przed rozpoczęciem stosunku seksualnego, bowiem wówczas są największe szanse na osiągnięcie optymalnych efektów stosowania produktu. Efekt pojawia się natychmiast po całkowitym wchłonięciu się maści w okolice intymne. Warto też zaznaczyć, że regularne stosowanie tego preparatu może przekładać się na uzyskiwanie lepszych rezultatów. 

Watro jednak mieć na uwadze, że maść nie powinna być stosowana równolegle z prezerwatywami, przed ich użyciem, należy odczekać minimum 30min do całkowitego wchłonięcia się maści.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W razie wystąpienia jakiejkolwiek reakcji alergicznej, należy zmyć maść bieżącą wodą z mydłem i zaprzestać stosowania produktu. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.