Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: nexus (uk)

Nexus ‘O’  to rewolucyjne dildo analne, dzięki któremu możliwa jest jednoczesna stymulacja prostaty oraz krocza

Idealne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy szukają nowych wrażeń i niespotykanej dotychczas przyjemności. Unikalny kształt tego dilda analnego gwarantuje niespotykane doznania. Wszystko dzięki temu, że w tej samej chwili stymulowane są zarówno prostata, jak i krocze. Od teraz każdy ruch może być pojedynczym trzęsieniem ziemi, pełnym rozkoszy i uniesienia.

Ogromną zaletą korzystania z produktów Nexus jest również pozytywny wpływ zdrowie każdego mężczyzny. Poprawia się bowiem ukrwienie gruczołu prostaty, który jest przecież bardzo ważny - między innymi przy produkcji jednego z głównych składników nasienia. Fakt ten ma również duże znaczenie w kwestii osiągania optymalnej satysfakcji seksualnej. Jest to niezwykle istotne szczególnie w przypadku mężczyzn po 40 roku życia, którzy często cierpią z powodu przerostu prostaty, będącego przyczyną problemów z oddawaniem moczu i zachowaniem pełnej sprawności seksualnej.

Nexus ‘O’ to produkt wykonany z silikonu jakości medycznej, którego wyróżnia naprawdę wysoka jakość. Materiał ten cechuje miły dotyk i stuprocentowe bezpieczeństwo dla skóry. Kolejnym atutem jest również bardzo swobodne i proste utrzymanie go w czystości. Korzystając z Nexus ‘O’, powinno się stosować lubrykanty na bazie wody, ponieważ inne mogą negatywnie wpłynąć na strukturę silikonu, niszcząc go przy tym.

Tylko materiały najwyższej klasy - silikon jakości medycznej oraz stal nierdzewna. Produkty są funkcjonalne i nowoczesne.

Nexus to uznana firma na rynku akcesoriów erotycznych. Kojarzona jest przede wszystkim z innowacyjnymi produktami, które tworzone są z myślą o zagwarantowaniu jak największej satysfakcji seksualnej zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Powstanie marki było mocno związane z niszą na rynku, którą udało się wypełnić. Oferta dla mężczyzn była bowiem znacznie skromniejsza od asortymentu dedykowanego kobietom.

Dane techniczne:

 • Długość: 20 cm
 • Kolor: fiolet
 • Średnica kulki: 3.5 cm
 • Obwód w najszerszym miejscu: 8 cm

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  20

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  brak

 • Kolor: 

  fioletowy

 • Materiał: 

  silikon

 • Średnica (w cm): 

  2,5