Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: nexus (uk)

Firma Nexus zasłynęła z niezwykle rozbudowanej oferty zabawek seksualnych przeznaczonych dla mężczyzn oraz bardzo szerokiego wachlarzu zróżnicowanych rozwiązań. Podobnie jak inne produkty brytyjskiej marki, dildo analne Nexus 'O' jest w stanie znacząco uatrakcyjnić życie seksualne. Model ten charakteryzuje się innowacyjnym designem, a zarazem posiada wyjątkowo dużą funkcjonalność. Model posiada czarny kolor.

Satysfakcjonujące doznania

Dildo analne Nexus 'O' to jeden z najbardziej innowacyjnych produktów w swojej kategorii, przeznaczonych dla mężczyzn poszukujących nowych sposobów na zaspokojenie wymagających potrzeb. Prezentowany model wyróżnia się unikalnym kształtem, który pozwala na jednoczesną stymulację krocza oraz prostaty. Wykonany z silikonu gadżet posiada optymalny rozmiar, który zaprojektowany został z myślą o jak najlepszym dopasowaniu masażera do kształtu męskiego ciała. Zarówno bezpośrednia aplikacja, jak i regularne korzystanie z Nexus 'O' jest wyjątkowo proste oraz bardzo komfortowe. Każdy ruch zapewnia użytkownikowi przyjemne doświadczenia oraz ogromną satysfakcję. 

Kompleksowa stymulacja 

Zaletą stymulatora Nexus 'O' jest możliwość idealnego wpasowania się w ciało. Dostarczana w ten sposób przyjemność odbywa się poprzez odpowiednią stymulację krocza na zewnątrz ciała, a także punktu G wewnątrz. Zastosowanie produktu polega na przyjęciu pozycji leżącej lub siedzącej, a następnie doprowadzeniu do satysfakcji poprzez kołysanie biodrami. Masowanie prostaty pozwala nie tylko na osiągnięcie wyjątkowych doznań, ale również zapewnia lepsze ukrwienie jej okolic. Stosowanie dilda analnego Nexus 'O' jest doskonałym uzupełnieniem prywatnej praktyki w sferze seksualnej, a zarazem może spełniać istotną rolę w profilaktyce przerostu prostaty. 

Prezentowany stymulator posiada optymalną wysokość 125 mm. Przekrój pierścienia równy jest 30mm, podczas gdy przekrój kulki wynosi 46 mm. 

Bezpieczeństwo i komfort

Dildo analne Nexus 'O' dla mężczyzn zostało wyprodukowane z wytrzymałej stali nierdzewnej oraz silikonu medycznego najwyższej jakości. Materiał ten nie tylko pozbawiony jest ftalanów, ale również wyróżnia się wyjątkowo łagodną strukturą. Jest bardzo miły w dotyku i gładki, a także całkowicie nieszkodliwy w kontakcie z ciałem. Zaletą masażera Nexus 'O' jest również łatwość do utrzymania go w czystości. Silikon klasy medycznej jest bezzapachowy i wyjątkowo trwały, bezpieczny dla środowiska i odporny na promieniowanie ultrafioletowe. Dzięki odpowiedniej strukturze molekularnej, materiał ten nie jest podatny na zabrudzenia. Podczas stosowania zalecane jest wybieranie wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Korzystanie z innych preparatów może doprowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń materiału Nexusa 'O'.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

długość: 20 cm

średnica kulki: 3,5 cm

obwód w najgrubszym miejscu: 8 cm

materiał: wytrzymała stal nierdzewna oraz silikon medyczny

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  20

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  brak

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  silikon

 • Średnica (w cm): 

  2,5