Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: satisfyer (ge)

Top Secret + można dyskretnie nosić podczas codziennych zajęć. Gadżet ma 2 trzony z osobnymi silniczkami, które jednocześnie stymulują Twoją pochwę i anus. Powierzchnia z miękkiego silikonu i możliwość sterowania przez aplikację to jego dodatkowe zalety.

Satisfyer Top Secret+: Stymulacja odbytu i punktu G poza domem

Sterowany za pomocą aplikacji Satisfyer Top Secret+ wypieści Twój odbyt i punkt G poza domem. Ten wibrator przenośny stymuluje punkt G i anus intensywnymi wibracjami, za które odpowiadają dwa silniczki znajdujące się zarówno w większym, jak i w węższym trzonie o subtelnej strukturze. Dzięki spłaszczonej podstawie wibrator do bielizny dyskretnie zmieści się w torbie podczas podróży – zachwyci Cię zawsze i wszędzie intensywnym działaniem, które jest ciche jak szept.

Produktem można sterować zarówno za pomocą intuicyjnego panelu sterowania, umieszczonego na podstawie gadżetu, jak również przez bezpłatną aplikację Satisfyer Connect. Aplikacja na systemy Androida i iOS oferuje wiele opcji, dzięki którym przeniesiesz swoje intymne doznania na wyższy poziom. Dzięki aplikacji możesz nie tylko sterować swoim urządzeniem Satisfyer przez Internet z dowolnego miejsca świecie, ale również skorzystać z funkcji Muzyczne wibracje czy Wibracje otoczenia – na przykład kiedy nosisz Satisfyer Top Secret+!

Satisfyer Top Secret+: Wibrator do stymulacji punktu G i analny

Satisfyer Top Secret+ został wykonany z przyjaznego dla ciała, higienicznego silikonu, a zatem jest wyjątkowo delikatny dla skóry. Masz ochotę przenieść swoje intymne doznania do wody? Dzięki wodoszczelnemu wykonaniu (IPX7) wibrator można bez problemu stosować pod prysznicem lub w wannie. Po użyciu możesz wyczyścić wibrator ciepłą wodą z łagodnym mydłem i naładować wbudowane akumulatory za pomocą dołączonego kabla z wtyczką USB.

Wibrator

 • Aplikacja: 

  tak

 • Długość całkowita (w cm): 

  11

 • Kolor: 

  różowy

 • Materiał: 

  silikon, ABS

 • Wodoodporność: 

  IPX7

 • Zasilanie: 

  akumulator