Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: dream toys

W zestawie, który oferuje nasz sklep, znajduje się wibrujący Couples Enhancer (magenta) – pierścień erekcyjny – wraz z ładowarką. Służy on do zabaw w parze, jednak dobrze sprawdza się również do samodzielnego użytkowania, co potwierdzają opinie osób, które miały już okazję go wypróbować. Da Ci możliwość czerpania przyjemności na różne sposoby, ma wiele trybów pracy i mocy. Możesz go używać w różnych miejscach, jest wodoodporny. Zasilany jest akumulatorem, co daje Wam możliwość długiej zabawy i poza domem.

 

Pierścień przeznaczony jest do umieszczenia na penisie. Wzmacnia erekcję i wydłuża czas stosunku, opóźniając przedwczesny wytrysk. Wibracje i wbudowana wypustka zapewnią również kobiecie wspaniałą stymulację.

 

Wibrujący pierścień erekcyjny Rings Of Love Couples Enhancer Magenta od Dream Toys

 

Zabawka erotyczna jest wodoodporna, posiada lampkę sygnalizującą poziom naładowania, ma wbudowany akumulator. Wykonana została z higienicznego silikonu i tworzywa ABS – przebadanego i bezpiecznego dla ciała materiału bez flantów. Pierścień jest łatwy w czyszczeniu. Kupisz go w słodkim, różowym kolorze.

 

Pierścień erekcyjny Couples Enhancer (magenta) oferuje 9 różnych trybów pracy. Naładowany w pełni jest już po 2 godzinach – może później działać nieprzerwanie przez godzinę. Idealny jako pierwsza zabawka, sprawdza się również dobrze u już wprawionych użytkowników.  Aby doznać niepowtarzalnych wrażeń z partnerem lub partnerką, kup wibrujący pierścień erekcyjny Rings Of Love Couples Enhancer Magenta od firmy Dream Toys. Dostępny jest w niezwykle atrakcyjnej cenie!. 

 

Parametry:

- Średnica 4,2 cm

- Długość: 8,8 cm

- Średnica pierścienia wewnątrz: 3,0 cm 

- zasilanie: akumulator

- 9 trybów pracy

- wodoodporność: tak

- materiał: silikon i ABS

PIERSCIENIE/NAKLADKI EREKCYJNE

 • długość nakładki (w cm): 

  10

 • funkcje (ilość trybów pracy): 

  9

 • materiał: 

  silikon + ABS

 • średnica (w cm): 

  3

 • zasilanie: 

  akumulator