Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: je joue (uk)

Je Joue Dua V2 - wibrator, fuksja

 

W przypadku wibratorów duży sprzęt nie zawsze oznacza więcej. Świetnie udowadnia to Je Joue Dua V2 dostępny w naszym sklepie, który właściwie mieści się w jednej dłoni, jednak bez problemu doprowadzi Cię na szczyt w sposób, jakiego jeszcze nie znałaś.

 

Dwa osobne silniki, pozwalają na równoczesną stymulację łechtaczki i punktu G za pomocą dwóch końcówek na przeciwległych biegunach urządzeniach. Jedna jest cieńsza i działa punktowo, natomiast druga, grubsza, jest wprost idealna do stymulacji pochwy.

 

Je Joue Dua V2 został obleczony w silikon w kolorze fuksji. Materiał jest odporny na tarcia w trakcie intensywniejszych ruchów. Ponadto silikon medyczny cechuje się brakiem jakiejkolwiek toksyczności - nie istnieją przeciwwskazania do używania go wewnątrz ciała.

Wraz z użytkowaniem tego ekskluzywnego wibratora zalecamy łączenie zabawy wyłącznie z lubrykantem na bazie wody, aby nie uszkodzić tworzywa.

 

Wibrator został zaopatrzony w pojemną baterię, której czas ładowania wynosi około 2 godzin. Ten element zapewni Ci nawet 75 minut nieprzerwanej zabawy.

 

Aby zapewnić Tobie jeszcze lepsze doznania, producent stworzył specjalną aplikację dedykowaną temu urządzeniu. Dlatego jeśli posiadasz minimum iPhone’a 4s, nie wahaj się i wybierz to małe cudo nowoczesnej techniki.

 

Poza niesamowitym sprzętem zbierającym same entuzjastyczne opinie oferujemy solidny wibrator w atrakcyjnej cenie, który dotrze do Ciebie w zaledwie 24 godziny.

 

Kup urządzenie Je Joue i naciśnij jeden przycisk, a uruchomisz urządzenie gotowe do podarowania Ci niesamowitej przyjemności.

 

Wibrator

 • Aplikacja: 

  tak

 • Długość całkowita (w cm): 

  9,8

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  zmienne

 • Kolor: 

  fuksja

 • Materiał: 

  silikon

 • Średnica (w cm): 

  3,9

 • Zasilanie: 

  akumulator