Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: dream toys

Realistyczne doznania za pomocą tego wyjątkowego produktu - kup Dream Toys Bigstuff 9.5'' Flesh! 

 

Dream Toys Bigstuff 9.5'' Flesh to sztuczny penis, który ze względu na realizm wykonania zdobywa bardzo dobre opinie na całym świecie. Zabawka w dokładny sposób imituje męskie przyrodzenie - na szczycie znajduje się żołądź, która przy okazji pieści punkt G przy penetracji. Do tego Dream Toys Bigstuff 9.5'' Flesh ma żyłki na długości całego korpusu, dlatego wejście do pochwy jest intensywniej stymulowane podczas zabawy. Zwieńczeniem tego jest fakt, że przy podstawie znajduje się imitacja jąder. Skoro wspomnieliśmy o podstawie, to warto zauważyć, że w przypadku Dream Toys Bigstuff 9.5'' Flesh stanowi ją przyssawka. Jest dość mocna, dlatego sztuczny penis może zostać przymocowany na przykład do krzesła, blatu stołu, podłogi, ściany w łazience lub innej, płaskiej i gładkiej powierzchni. Do tego cena gadżetu jest niska, jak za tę jakość. 

 

Powyższe stwierdzenie jest w pełni prawdziwe, ponieważ w produkcji Dream Toys Bigstuff 9.5'' Flesh użyto bardzo dobrego materiału, którym jest polichlorek winylu, tworzywo hipoalergiczne i pozbawione ftalanów. Nie emituje także nieprzyjemnego zapachu, co zdarza się w przypadku niskiej jakości produktów. 

 

Sztuczny penis Dream Toys Bigstuff 9.5'' Flesh powinien być myty po każdej zabawie. Do czyszczenia można użyć wody i zwykłego mydła, ale zalecamy też skorzystanie z preparatów do higieny gadżetów erotycznych - możesz je znaleźć w naszym sklepie. Omawiana zabawka może być stosowana z wszelkiego rodzaju lubrykantami, czyli silikonowymi również.

 

Parametry techniczne:

kolor: cielisty

materiał: PVC

długość: 24

średnica: 5,5 cm

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  24

 • Kolor: 

  cielsity

 • Materiał: 

  PVC

 • Średnica (w cm): 

  5.5