Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: zalo (us)

Zalo Bess wielofunkcyjny wibrator dla kobiet turkusowy to wyjątkowo atrakcyjnie prezentujący się gadżet erotyczny z silnym nawiązaniem stylistycznym do mitologii starożytnego Egiptu, a konkretnie do egipskiej bogini płodności i kobiecości Bastet. Producenci zainstalowali w wibratorze nowoczesne silniki wykonane z wolframu. Mechanika urządzenia oferuje cichą pracę napędu o obrotach 10000 uderzeń na minutę. Wszystko to dostępne w 8 różnych trybach wibracji. Zalo Bess jest także wodoodporny, dzięki czemu może stać się kompanem w trakcie zabawy w wannie lub pod prysznicem.

 

Zalo Bess wielofunkcyjny wibrator dla kobiet turkusowy wykonany został z dbałością o zdrowie użytkownika. Materiały, jakie posłużyły do produkcji tego niesamowitego gadżetu, to najwyższej jakości silikon, który nie wywołuje żadnych podrażnień skórnych czy innych reakcji alergicznych - nawet przy długim i powtarzalnym kontakcie ze skórą (która w miejscach intymnych jest wyjątkowo wrażliwa i podatna na podrażnienia). Dzięki specjalnemu silikonowi urządzenie bardzo łatwo także utrzymać w odpowiedniej czystości, co zwiększa dodatkowo bezpieczeństwo użytkowania produktu. Jest to zasługa silikonu Dow Corning, spełniającego wymogi przewidziane przez FDA dla tworzyw i produktów wykorzystywanych w kontakcie z żywnością. Zalo Bess pokryto dodatkowo opatentowaną powłoką Softek™.

 

O historyczny i mitologiczny charakter zadbano poprzez misternie wprowadzone w urządzeniu złote zdobienia przywołujące na myśl kraj faraonów. Dodatkowym atutem jest fakt, że wibrator nabywa się w wyjątkowo przemyślanym i pięknym pudełku okraszonym egipskimi ornamentami. Wygląd zewnętrzny urządzenia jest niezwykle stonowany, prestiżowy i elegancki.  Będzie to więc wymarzony prezent dla każdej Pani, która ceni sobie estetykę oraz doznania erotyczne.

 

Sklep Świat Doznań oferuje prezentowany wibrator w doskonałej cenie. Kup i przekonaj się o słuszności pozytywnych opinii na temat tego produktu.

 

Specyfikacja urządzenia:

 

Materiał: silikon spożywczy Dow Corning

ABS

Całkowita długość: 8,6 cala / 219 mm

Szerokość przy uchwycie: 1,25 cala / 31,8 mm

Waga: 0,48 funta / 217 g (wibrator)

Wibrator

 • Aplikacja: 

  nie

 • Długość całkowita (w cm): 

  21,9

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  8

 • Kolor: 

  turkusowy

 • Materiał: 

  silikon, ABS

 • Średnica (w cm): 

  3,1

 • Wodoodporność: 

  odporny na zachlapania

 • Zasilanie: 

  akumulator