Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: king cock (us)

King Cock Dildo 8” Swinging Balls to udoskonalony sztuczny penis, który wykonany został z bardzo delikatnego i przyjemnego w dotyku materiału Fanta Flesh, z jednej strony zapewniającego mu miękkość z zewnątrz, a z drugiej pożądaną sztywność wewnątrz. Ten innowacyjny King Cock to najwyższej jakości gadżet erotyczny o długości 24,5 cm i średnicy 5 cm - takie rozmiary z pewnością dostarczą Ci wielu nowych doznań erotycznych, urozmaicając tym samym Twoje życie seksualne. Sztuczny penis cielisty 8” wyposażony dodatkowo w poruszające się jądra to doskonała zabawka dla jednej osoby, a także dla pary.

 

King Cock Dildo 8” Swinging Balls sprawia wrażenie całkiem realistycznego i taki jest również przy kontakcie ze sferami intymnymi - lekko kołyszące się jądra i materiał o wyjątkowej strukturze to gwarancja ultra-realistycznych wrażeń przy każdym ruchu. Cielisty sztuczny penis o imponujących gabarytach nie tylko wygląda jak prawdziwy, ale właśnie takie powoduje doznania przy każdorazowym użytkowaniu. Ulepszona formuła materiału sprawiła, że zapach produktu jest mniej intensywny niż innych zabawek na bazie TPE. Solidna przyssawka King Cock Dildo 8” Swinging Balls zapewnia większą wszechstronność oraz komfort podczas użytkowania. Szeroka podstawa umożliwia łączenie sztucznego penisa ze strap-on’em.

 

Sztuczny penis King Cock Dildo 8” Swinging Balls cieszy się świetnymi opiniami wśród klientów, którzy chętnie korzystają z tego gadżetu. Kolejną jego zaletą jest także atrakcyjna cena - kup King Cock Dildo 8” Swinging Balls w naszym sklepie internetowym i przekonaj się, jak wiele potrafi.

 

Parametry techniczne:
Długość całkowita: 24,5 cm
Średnica: 5 cm
Długość wkładana: 17,8 cm
Bezpieczny dla ciała: Tak
Materiał: FantaFlesh TPE

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  24,5

 • Kolor: 

  cielisty

 • Materiał: 

  TPE

 • Średnica (w cm): 

  5