Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: king cock (us)

Realistyczne doznania i wiele sposobów użycia - kup King Cock Dildo - 6" Cock Swinging Balls!

 

King Cock Dildo - 6" Cock Swinging Balls to sztuczny penis w cielistym kolorze, który posiada kształt wiernie odwzorowujący męskiego członka. Na pierwszy rzut oka od razu rzuca się sieć żyłek na trzonie głównym oraz główka imitująca żołądź. Dzięki temu gadżet sprawdzi się doskonale w ramach stymulacji punktu G oraz punktu P. Dodatkowym atutem zabawki jest obecność huśtającej się moszny. Wszystkie te cechy sprawiają, że zabawa z pomocą King Cock Dildo - 6" Cock Swinging Balls jest niezwykle realistyczna i przypomina seks z prawdziwym mężczyzną. Cena zabawki jest adekwatna do jej jakości.

 

Cielisty sztuczny penis King Cock Dildo - 6" Cock Swinging Balls został wykonany z autorskiego materiału FantaFlesh na bazie TPE. Tworzywo jest bezpieczne w użyciu oraz przyjemne w dotyku. Dodatkowo dobrze imituje prawdziwą ludzką skórę.

 

King Cock Dildo - 6" Cock Swinging Balls posiada przyssawkę, dzięki czemu dildo można przymocować do płaskiej powierzchni (np. ściany pod prysznicem). Podstawa umożliwia też zamontowanie sztucznego penisa w uprzęży strap-on.

 

Opinie specjalistów jednogłośnie potwierdzają konieczność zachowania szczególnej higieny w ramach stosowania gadżetów erotycznych. Z tego powodu skorzystaj z preparatu do czyszczenia zabawek, jednak dobrze się sprawdzi także mydło i bieżąca woda. 

 

Zalecamy stosowanie lubrykantów na bazie wody, ponieważ są odpowiednie dla wszystkich gadżetów erotycznych na rynku. Możesz je kupić w naszym sklepie!

 

Parametry techniczne:

kolor: cielisty

materiał: FantaFlesh TPE

długość całkowita: 19,5 cm

długość do aplikacji: 12,7 cm

średnica: 4,3 cm

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  19,5

 • Kolor: 

  cielisty

 • Materiał: 

  TPE

 • Średnica (w cm): 

  4,3