Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Nowoczesne dildo o niesamowitym kolorze - kup FSoG Feel it Baby Colour Changing G-Spot Dildo!

 

FSoG Feel it Baby Colour Changing G-Spot Dildo to dildo zmieniające kolor. Jest to związane z użyciem specjalnej mieszanki silikonu, która w postaci nieużywanej posiada barwę fioletową. Jednak podczas zabawy gadżet ogrzeje się i dzięki temu zmieni kolor na liliowy! To bardzo ciekawe urozmaicenie, które doceniają kobiety z całego świata. Silikon użyty do produkcji FSoG Feel it Baby Colour Changing G-Spot Dildo jest przyjemny w dotyku, a dodatkowo jest doceniany za nieporowatą strukturę oraz antyalergiczne właściwości. Co więcej, omawiany produkt został profesjonalnie wyprofilowany. Delikatnie zakrzywiona główka zwiększa intensywność stymulacji punktu G lub punktu P. 

 

Dlaczego jeszcze warto wybrać Fifty Shades of Grey - Feel it Baby Colour Changing G-Spot Dildo? Opinie użytkowników oraz użytkowniczek doceniają szeroką podstawę, która zapewnia dodatkową funkcjonalność. Przede wszystkim pełni ona funkcję przyssawki - możesz przytwierdzić dildo do gładkiej, płaskiej powierzchni. Ponadto podstawa umożliwia zamontowanie FSoG Feel it Baby Colour Changing G-Spot Dildo w uprzęży typu strap on.

 

Przypominamy, że w przypadku silikonowych zabawek można używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody - inne zniszczą ich powłokę. Jak czyścić FSoG Feel it Baby Colour Changing G-Spot Dildo? Wystarczy użyć wody i delikatnego mydła antybakteryjnego.

 

W zestawie poza samym dildo FSoG Feel it Baby Colour Changing G-Spot Dildo znajduje się także satynowa torebka do przechowywania gadżetu. Z tego powodu zabawka sprawdzi się jako upominek!

 

Parametry techniczne:

kolor: fiolet

materiał: silikon bez dodatku ftalanów

średnica: 3,85 cm

długość całkowita: 17,8 cm

długość do penetracji: 16,5 cm

funkcje: zmiana koloru pod wpływem ciepła

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  17,8

 • Kolor: 

  zmieniający kolor

 • Materiał: 

  silikon

 • Średnica (w cm): 

  4