Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: king cock (us)

Nowoczesne dildo dla spragnionych realistycznych wrażeń - kup King Cock Dildo - Plus 7,5'' Triple Density Cock with Balls! 

 

King Cock Dildo - Plus 7,5'' Triple Density Cock with Balls to cielisty sztuczny penis, czyli zabawka do złudzenia przypominająca męskiego członka. Na ten fakt wpływa obecność żyłek na trzonie penetracyjnym oraz charakterystyczna główka, która imituje żołądź. Ponadto produkt wyposażono w mosznę. Dzięki temu doznania serwowane przez King Cock Dildo - Plus 7,5'' Triple Density Cock with Balls będą wyjątkowo realistyczne, a mimo to cena gadżetu jest zaskakująco niska. Sztuczny penis 7.5’’ posiada u podstawy silną przyssawkę, dzięki czemu możesz go przymocować na przykład do ściany pod prysznicem, krzesła czy blatu stołu. Ponadto zabawka może zostać zamontowana w uprzęży strap-on.

 

Cielisty sztuczny penis King Cock Dildo - Plus 7,5'' Triple Density Cock with Balls wykonano z miękkiego materiału, którym jest TPE. W środku zabawki natomiast znajduje się twardszy trzon, dzięki czemu stymulacja jest jeszcze przyjemniejsza. Tworzywo jest bezpieczne w użyciu i zdobywa dobre opinie za fakturę imitującą naturalną skórę.

 

Pamiętaj, że możesz bawić się jeszcze lepiej, jeśli zaopatrzysz się w lubrykant. Zalecamy kupowanie żeli na bazie wody, ponieważ są odpowiednie dla wszystkich zabawek erotycznych na rynku. Znajdziesz je w naszym sklepie! W trosce o swoją higienę myj King Cock Dildo - Plus 7,5'' Triple Density Cock with Balls po każdym użyciu. Wystarczy użyć wody i delikatnego mydła antybakteryjnego.

 

Parametry techniczne:

kolor: cielisty

materiał: TPE

długość całkowita: 21,6 cm

długość do penetracji: 15,5 cm

średnica: 4,5 cm

DILDO

  • Długość całkowita (w cm): 

    19

  • Kolor: 

    cielisty

  • Materiał: 

    TPE