Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: king cock (us)

Dildo King Cock powstało w celu zaspokojenia najskrytszych potrzeb i pragnień kobiecych. Penis posiada aż 5’’ długości i solidną grubość, która gwarantuje intensywną penetrację i głębokie doznania. King Cock dildo Plus 5'' Triple Density Cock posiada przyssawkę, za pomocą której można przymocować gadżet do dowolnej powierzchni. Dzięki temu zabawka nie będzie się przesuwać, gdy zatracisz się w erotycznym momencie.

 

Dildo cieliste charakteryzuje się dużym podobieństwem do prawdziwego penisa. Produkt jest sztywny w środku, a na zewnątrz pokryty delikatną skórką, co sprawia, że sztuczny cielisty penis jest jeszcze bardziej realistyczny. Jeśli pragniesz zabawki, która sprawi Ci mnóstwo rozkoszy, koniecznie spraw sobie odrobinę przyjemności i kup prezentowane dildo z przyssawką.

 

Produkt King Cock dostępny w asortymencie naszego sklepu został przystosowany również do przymocowania go do pasa, aby służyć jako strap-on. Opinie klientek świadczą o tym, że to świetny sposób, aby zagwarantować swojemu kochankowi analne uciechy i wprowadzić nowy charakter do życia łóżkowego.

 

Parametry techniczne:

Kolor: cielisty

Długość: 5’’ (ok. 13 cm)

Materiał wykonania: TPE

Dodatkowe funkcje: przyssawka

DILDO

  • Długość całkowita (w cm): 

    13

  • Kolor: 

    cielisty

  • Materiał: 

    TPE