Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: king cock (us)

Duży członek dla osób uwielbiających intensywne doznania - kup King Cock Dildo Plus 9'' Triple Density Cock już teraz! 

 

King Cock Dildo Plus 9'' Triple Density Cock to wysokiej klasy cielisty sztuczny penis. Zabawka przyciąga uwagę osób poszukujących realistycznych wrażeń, ponieważ doskonale imituje męskie przyrodzenie. Posiada główkę przypominającą żołądź oraz prążki, które tworzą delikatną sieć żyłek na części penetracyjnej. Dildo nadaje się świetnie do stymulacji punktu G lub punktu P. Ma szerszą podstawę, dzięki czemu można je zamontować w uprzęży strap-on, co doceniają opinie homoseksualnych kobiet i heteroseksualnych par lubiących zamianę ról. Ponadto podstawa jest jednocześnie przyssawką, dlatego dildo można przytwierdzić do krzesła, blatu stołu czy ściany pod prysznicem. Cena sztucznego penisa jest adekwatna do jego jakości.

 

Na uwagę zasługuje materiał, z którego wykonano King Cock Dildo Plus 9'' Triple Density Cock. To miękki TPE, który jest bezpieczny w kontakcie ze skórą, a dodatkowo bardzo dobrze imituje naturalny naskórek człowieka. Mimo swej miękkości, wewnątrz posiada twardszy trzon. 

 

Jeśli chcesz skorzystać z żelu nawilżającego, to polecamy lubrykanty na bazie wody, ponieważ są one odpowiednie dla wszystkich zabawek erotycznych na rynku. Możesz się w nie zaopatrzyć w naszym sklepie! Przypominamy, że dbanie o higienę jest bardzo ważne w przypadku zabawek erotycznych, dlatego po użyciu myj King Cock Dildo Plus 9'' Triple Density Cock wodą i mydłem antybakteryjnym. 

 

Parametry techniczne: 

kolor: cielisty

materiał: TPE

długość całkowita: 25 cm

długość do penetracji: ok. 23 cm

średnica: 5,3 cm

DILDO

  • Długość całkowita (w cm): 

    23

  • Kolor: 

    cielisty

  • Materiał: 

    TPE