Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Wyjątkowy eliksir w nowej odsłonie – kup Libido Elixir for Women i ciesz się jeszcze lepszymi wrażeniami z seksu!

 

Libido Elixir for Women to wysokiej jakości suplement, który wchodzi w grupę produktów określanych jako hiszpańska mucha. Mimo subtelnych różnic między nimi, wszystkie łączy jedno – spotęgowanie ochoty na seks, a więc podniesienie libido, a także zwiększenie przyjemności odczuwanej podczas zbliżenia. Ten produkt jest szczególnie polecany kobietom. Opinie użytkowniczek podkreślają to, że Libido Elixir for Women może świetnie sprawdzić się wśród par o długim stażu, które znów chcą rozpalić między sobą płomień namiętności. Podniesienie libido jest wskazane także dla osób oziębłych, które chcą obudzić w sobie rozkoszną naturę.

 

Hiszpańska mucha – co to jest?

 

Tym mianem określa się znany od wieków suplement, który pierwotnie pozyskiwany był z właśnie muchy. Na przestrzeni lat okazało się jednak, iż przedawkowanie otrzymanej substancji jest niebezpieczne, dlatego obecnie hiszpańska mucha z owadem nie ma wiele wspólnego. Naukowcy w laboratoriach stworzyli jednak podobny preparat, który jest bezpieczny, a przy tym bardziej skuteczny, niż naturalny oryginał.

 

Jak działa hiszpańska mucha?

 

Ludzka seksualność jest w dużym stopniu zależna od przepływu krwi, która zwiększa wrażliwość w obrębie narządów rozrodczych. Hiszpańska mucha wspomaga układ krwionośny, a przy tym poprawia libido. Producent zaznacza, że pożądanie może wzrosnąć nawet o 300%! Nierzadko możliwe jest także osiągnięcie znacznie mocniejszego orgazmu.

 

W opakowaniu znajduje się 30 ml suplementu. Hiszpańska mucha Libido Elixir for Women nie bez powodu cieszy się sporą popularnością. Do tego cena produktu jest atrakcyjna, nasz sklep serdecznie zaprasza do zakupu.

 

Hiszpańska mucha Libido Elixir for Women – jak stosować?

 

Zaleca się jednorazowe spożycie około 15 kropel preparatu. Producent zaznacza, że Libido Elixir for Women zaczyna działać już po 15 minutach. Można bez obaw dodać hiszpańską muchę do ulubionego napoju, ponieważ nie wpłynie ona na jego smak.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W związku z powyższym, nasza firma nie może gwarantować osiągnięcia konkretnych efektów. W razie wystąpienia reakcji alergicznych zaprzestać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.