Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: tenga (jap)

Tenga SVR - pierścień wibrujący biały,

 

Jest to pierścień, który pozwala osiągnąć maksymalną satysfakcję ze stosunku dla obojga partnerów. Jego podstawowa funkcja jest identyczna, co w przypadku każdego pierścienia na członka. Spowalnia on tempo, z jakim krew odpływa z prącia. Dzięki temu erekcja jest dłuższa, a stymulacja dostarcza więcej przyjemności (lepsze ukrwienie to większa wrażliwość).

 

Oprócz podstawowej funkcji, SVR zapewnia również dodatkową stymulację dla Twojej partnerki. To za sprawą umieszczenia w środku silnika zasilanego akumulatorem. Emituje on wibracje, które oddziałują na łechtaczkę, dostarczając partnerce mnóstwa przyjemności. 

 

Sklep on-line Świat Doznań - kup pierścień SVR i ciesz się pełnią doznań!

 

SVR, pierścień wibrujący w białym kolorze umożliwia uwolnienie pełni doznań w sypialni. Wibracje stymulują oboje partnerów, podczas gdy sam pierścień dba o męską wydolność. Opinie wskazują, że produkt jest praktycznie niezawodny i pozwala na mnóstwo zabawy! Ogromną jego zaletą jest również cena, doskonale dostosowana do jakości.

 

Pierścień wibrujący to świetny sposób na urozmaicenie pożycia, gdy do sypialni zawita nuda. Stanowi też świetną propozycję dla par, które dopiero zaczynają przygodę z akcesoriami erotycznymi.

 

Tryby pracy: 5-stopniowa regulacja wibracji; 2-stopniowa regulacja rytmu

Zasilanie: akumulatorowe

  • Czas pracy (pełna bateria): 60 minut
  • Czas ładowania (do pełna): 60 minut
  • Odporność na wodę (do zanurzenia maks. 50 cm)
  • Materiał wykonania: bezpieczny dla ciała silikon (zatwierdzony przez FDA)