Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SWISS NAVY

Brak erekcji może odejść w zapomnienie, dlatego już teraz kup niesamowity Swiss Navy MaxSize!

 

Swiss Navy MaxSize to wyjątkowy krem na potencję, który cieszy się niesamowitą popularnością na całym świecie. Posiada żelową konsystencję, dzięki czemu może być stosowany nie tylko w samotności, ale też podczas zabawy z partnerką. Jest często wybierany przez mężczyzn, którzy z różnych powodów nie mogą korzystać z preparatów w innej formie (chodzi np. o tabletki na potencje). Skuteczność Swiss Navy MaxSize można zawdzięczać ekstraktowi z Butea Superba. To wyjątkowy środek znany od tysięcy lat, który na dalekim wschodzie służył właśnie do leczenia problemów z utrzymaniem erekcji.

 

Swiss Navy MaxSize wpływa na rozszerzenie się naczyń krwionośnych w członku, co nie tylko może spowodować mocniejszą erekcję, ale też poprawić wytrzymałość i sprawność seksualną! Dodatkowo samo aplikowanie jest wyjątkowo przyjemnym zdarzeniem. Nasz sklep poleca!

 

Swiss Navy MaxSize to nie jest viagra bez recepty, to coś znacznie bardziej wygodnego w użytku. W takim razie jak stosować ten krem na potencję? Wystarczy, że naniesiesz odrobinę Swiss Navy MaxSize na swojego penisa i delikatnie wmasujesz specyfik. Opakowanie zawiera 10 ml produktu. Opinie użytkowników sugerują, że regularne stosowanie specyfiku znacznie zwiększa efektywność jego działania. Swiss Navy MaxSize wyróżnia też niska cena!

 

Pamiętaj jednak, by używać małych ilości preparatu, ponieważ użycie zbyt dużej dawki może działać drażniąco. Przed pierwszym użyciem zaleca się wykonanie testu alergicznego.

 

* Przed użyciem nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. Należy pamiętać, że suplement już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W związku z powyższym nasza firma, nie może gwarantować osiągnięcia konkretnych efektów. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.