Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Fleshlight (US)

Fleshjack Boys Dildo Boomer Banks to sztuczny penis o cielistej barwie, który pochodzi z nietypowej, aczkolwiek bestsellerowej kolekcji gadżetów erotycznych. To dosyć unikalne dildo pozwala na doznania, których nie powstydziłaby się niejedna gwiazda porno. A konkretniej Boomer Banks.

 

Inspirowana autentycznymi postaciami z branży erotycznej kolekcja Fleshjack Boys to nic innego jak realistycznie odwzorowane gadżety, które są wiernymi kopiami ''źródeł rozkoszy'' znanych osobistości. Boomer Banks umożliwił już stworzenie masturbatora analnego, tutaj jednak mamy do czynienia z dildo. Jego imponujący członek to obiekt westchnień wielu fanów, dlatego kupno takiej zabawki sprawi nie lada przyjemność użytkownikowi.

 

Technologia SuperSkin odpowiada za niezwykle autentyczne doznania, zbliżone do kontaktu z prawdziwą ludzką skórą. Pamiętać jednak należy o stosownej konserwacji, aby nie dopuścić do uszkodzenia delikatnej powłoki. Należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń producenta dotyczących mycia oraz korzystając z lubrykantów, sięgać po te na bazie wody. Antyalergiczny materiał bowiem nie wywołuje reakcji niepożądanych tylko i wyłącznie wówczas, gdy jego użytkowanie jest zgodne z instrukcją.

 

Taki sztuczny penis to nie lada gratka w zaskakująco niskiej cenie. Wątpiących zachęcamy do zapoznania się z opiniami użytkowników gadżetu i zakupienie go w naszym sklepie! Pozwól sobie na kilka chwil zapomnienia i wyobraź sobie (niemal) realną obecność Boomera obok Ciebie!

 

Jeżeli martwisz się o to, że kurier pozna Twój sekret i wręczy Ci przesyłkę z sugerującym ''coś'' uśmiechem – przestań! Zależy nam na satysfakcji klienta również w zakresie dostawy, więc każde zamówienie pakujemy do pudełka, które w żaden sposób nie podpowiada, co znajduje się w środku.

 

Parametry techniczne:

- marka: Fleshlight;

- kolekcja: Fleshjack Boys;

- kolor: cielisty;

- materiał: tworzywo SuperSkin;

- postać: Boomer Banks;

- długość całkowita: 22,8 cm;

- długość użytkowa: 18,4 cm;

- średnica w najszerszym miejscu: 16,5 cm;

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  22,8

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  brak

 • Kolor: 

  cielisty

 • Materiał: 

  silikon

 • Średnica (w cm): 

  5,2