Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: perfect fit (us)

Perfect Fit wprowadził do swojej oferty rewelacyjny gadżet, jakim jest Perfect Fit SilaSkin Cock & Ball. Przedstawiony przedmiot to pierścień erekcyjny. Wspomaga on jakość odczuwanych w trakcie zbliżenia doznań. Przedłuża także i wzmacnia erekcję, przez co korzyści płynące z jego używania dotykają też partnerkę mężczyzny, który zdecyduje się na użycie SilaSkin Cock & Ball. Przez pierścień należy przełożyć prącie i jądra - tak by znalazły się razem po jednej i tej samej stronie pierścienia. Dzięki temu urządzenie będzie wywierało przyjemny ucisk na jądra, który przełoży się na lepszą pracę tych narządów oraz pracę członka w trakcie penetracji lub masturbacji.

 

Perfect Fit SilaSkin Cock & Ball to pierścień erekcyjny wykonany z wysokiej jakości silikonu i tworzywa TPR. Mieszanka ta stanowi właśnie materiał SilaSkin. Dzięki ich użyciu do produkcji oferowany przedmiot jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Nie uczula ani nie powoduje żadnych innych podrażnień.

 

Jeżeli cenisz sobie niezapomniane doznania, kup już teraz ten wyjątkowy pierścień erekcyjny w sklepie internetowym Świat Doznań. Znajdziesz go u nas w konkurencyjnej cenie. Sprzedawane przez nas produkty są zawsze najwyższej jakości i cieszą się pozytywnymi opiniami wśród klientów.

 

Parametry produktu:

kolor: przeźroczysty

rozmiar: uniwersalny

tworzywo: SilaSkin (mieszanka silikonu i TPR)

PIERSCIENIE/NAKLADKI EREKCYJNE

  • materiał: 

    SilaSkin (mieszanka silikonu i TPR)

  • średnica (w cm): 

    uniwersalna